DeLonghi ECAM 250.23.SB 0132213166 aparat za kavu automatski crna/srebrna
- Kataloški br:
- 3443771 - 62
- Oznaka:
- 132213166
- EAN:
- 8004399334120
- Kataloški br:
- 3443771 - 62
- Oznaka:
- 132213166
- EAN:
- 8004399334120
DeLonghi ECAM 250.23.SB 0132213166 aparat za kavu automatski crna/srebrna
1,185.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,185.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sustav arome prethodnog kuhanja za savršeno uživanje u kavi
- Spremnik za zrna od 250 g s poklopcem za zaštitu arome
- Pogodno za zrna kave i kavu u prahu
- Iznimno tihi konusni mlinac (13 razina): razina mljevenja se individualno podešava
- Pet unaprijed postavljenih jačina kave od vrlo blage do vrlo jake
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 250 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Drobilica | keramična konusna brusilica |
| Boja | crna/srebrna |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1450 W |
| Sigurnost GHS / oznaka opasnosti | nagrizajuće (ghs05) |
| Signalna riječ | rizik |
| Sigurnosne upute GHS / H-fraze | H 314 : izaziva teške opekotine i oštećenje očiju |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. p 102 : čuvati izvan dohvata djece. p 264: nakon uporabe temeljito oprati... p 260: ne udisati prašinu/dim/plin/maglu/pare/aerosol. p 303 + 361 + 353 : u slučaju kontakta s kožom (ili kosom) : odmah ukloniti/skinuti svu zagađenu odjeću. isprati kožu vodom/tuširanjem. p 301 + 330 + 331 : u slučaju gutanja : isprati usta . ne izazivati povraćanje . p 305 +351 + 338 : u slučaju kontakta s očima : oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. ukloniti kontaktne leće, ukoliko jih nosite i ako se one lako uklanjaju. nastaviti s ispiranjem . p 501 : odložiti sadržaj/spremnik u/na ... |
| Sigurnosne upute / EUH fraze | EUH 071: Korozivno za dišne putove |
| Težina | 9.2 kg |
| Odvojiva jedinica za kuhanje (Da/Ne) | da |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
Opis
Opis
Napredni cappuccino sustav s Vario regulatorom za ručno pjenjenje ili pripremu vrućeg mlijeka
4 unaprijed instalirane specijalitete kave
Funkcija „Duga kava“ za tradicionalnu kavu za doručak, pripremljenu metodom brzog kuhanja pod niskim tlakom i
dugo vrijeme ekstrakcije
Uklonjiva grupa za kuhanje koja zahtijeva malo održavanja: jednostavna i higijenska za čišćenje
Indikator posude za talog: nakon 14 šalica ili nakon 72 sata
Integrirani De'Longhi filter za vodu
Potpuno automatski program ispiranja i uklanjanja kamenca
Uklonjiva posuda za kapanje, prikladna za pranje u perilici posuđa, s indikatorom razine vode i uklonjivim umetkom za jednostavno
čišćenje
Ovaj tekst je strojno preveden.
4 unaprijed instalirane specijalitete kave
Funkcija „Duga kava“ za tradicionalnu kavu za doručak, pripremljenu metodom brzog kuhanja pod niskim tlakom i
dugo vrijeme ekstrakcije
Uklonjiva grupa za kuhanje koja zahtijeva malo održavanja: jednostavna i higijenska za čišćenje
Indikator posude za talog: nakon 14 šalica ili nakon 72 sata
Integrirani De'Longhi filter za vodu
Potpuno automatski program ispiranja i uklanjanja kamenca
Uklonjiva posuda za kapanje, prikladna za pranje u perilici posuđa, s indikatorom razine vode i uklonjivim umetkom za jednostavno
čišćenje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Jednostavno rukovanje s osvijetljenim tipkama simbola i rotirajućim kontrolama
- Tipke za izravni odabir za Espresso, 2x Espresso, Kavu, Doppio+
- Funkcija programiranja „Moja kava“ omogućuje individualno podešavanje arome, kave i količine mlijeka za sve napitke
- Spremnik za vodu od 1,8 l koji se može ukloniti sprijeda
- Izljev za kavu podesiv po visini (84 - 140 mm)
Opseg isporuke
- Potpuno automatski aparat za kavu
- 200 ml sredstva za uklanjanje kamenca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)