DeLonghi ECAM220.61.W 0132217142 aparat za kavu automatski bijela
- Kataloški br:
- 3443769 - 62
- Oznaka:
- 132217142
- EAN:
- 8004399027244
- Kataloški br:
- 3443769 - 62
- Oznaka:
- 132217142
- EAN:
- 8004399027244
DeLonghi ECAM220.61.W 0132217142 aparat za kavu automatski bijela
1,395.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- De'Longhi LatteCrema Hot za savršen užitak. Mliječni napitci s kremastom pjenom, uvijek na savršenoj temperaturi... do posljednje kapi!
- Funkcija automatskog čišćenja za jednostavno čišćenje vrča za mlijeko - tako da ga nakon upotrebe možete jednostavno staviti u hladnjak.
- Intuitivna upravljačka ploča s ikonama osjetljivim na dodir za jednostavno rukovanje
- 4 crno-bijela simbola za trenutno uživanje u piću samo jednim dodirom.
- Nikad nije bilo lakše pripremiti napitke prema vašem individualnom ukusu: Isprobajte jak, srednji ili blagi okus
- Mogućnost korištenja i zrna kave i mljevene kave
- Mogućnost korištenja funkcije „x2“ za dvostruki espresso.
- Integrirani mlinac za kavu s 13 prilagodljivih postavki
- Posuda za kapanje otporna na ogrebotine s držačem za čaše od nehrđajućeg čelika. Plastični stalak za šalice i zdjela su odvojivi i mogu se prati u perilici posuđa za maksimalnu izdržljivost i higijenu.
- Uklonjiva grupa za kuhanje za jednostavno čišćenje i održavanje
- Posuda za kavu u zrnu od 250 g
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 250 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Boja | bijela |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1450 W |
| Sigurnost GHS / oznaka opasnosti | nagrizajuće (ghs05) |
| Signalna riječ | rizik |
| Sigurnosne upute GHS / H-fraze | H 314 : izaziva teške opekotine i oštećenje očiju |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. p 102 : čuvati izvan dohvata djece. p 264: nakon uporabe temeljito oprati... p 260: ne udisati prašinu/dim/plin/maglu/pare/aerosol. p 303 + 361 + 353 : u slučaju kontakta s kožom (ili kosom) : odmah ukloniti/skinuti svu zagađenu odjeću. isprati kožu vodom/tuširanjem. p 301 + 330 + 331 : u slučaju gutanja : isprati usta . ne izazivati povraćanje . p 305 +351 + 338 : u slučaju kontakta s očima : oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. ukloniti kontaktne leće, ukoliko jih nosite i ako se one lako uklanjaju. nastaviti s ispiranjem . p 501 : odložiti sadržaj/spremnik u/na ... |
| Sigurnosne upute / EUH fraze | EUH 071: Korozivno za dišne putove |
| Težina | 8.8 kg |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 350 mm |
| Dužina | 440 mm |
Opis
Opis
Magnifica Start kombinira De'Longhijevo iskustvo, znanje i tehnologiju. Na ovaj način uvijek dobivate najbolji rezultat - od zrna do šalice.
Posebno dizajnirano za potrošače koji tek otkrivaju svijet aparata za kavu i traže rješenje jednim dodirom.
De'Longhijev novi aparat za kavu s funkcijom pripreme od zrna do šalice nudi ponešto za svaki okus kave s jednostavnom upravljačkom pločom i prilagođenim izborom napitaka jednim pritiskom gumba.
Uživajte u jednostavnoj interakciji zahvaljujući crno-bijelim simbolima na upravljačkoj ploči za izravno uživanje u ispijanju samo jednim dodirom gumba.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebno dizajnirano za potrošače koji tek otkrivaju svijet aparata za kavu i traže rješenje jednim dodirom.
De'Longhijev novi aparat za kavu s funkcijom pripreme od zrna do šalice nudi ponešto za svaki okus kave s jednostavnom upravljačkom pločom i prilagođenim izborom napitaka jednim pritiskom gumba.
Uživajte u jednostavnoj interakciji zahvaljujući crno-bijelim simbolima na upravljačkoj ploči za izravno uživanje u ispijanju samo jednim dodirom gumba.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Potpuno automatski aparat za kavu
- 200 ml sredstva za uklanjanje kamenca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)