DeLonghi ECAM220.80.SB 0132217144 aparat za kavu automatski crna
- Kataloški br:
- 3443770 - 62
- Oznaka:
- 132217144
- EAN:
- 8004399027251
- Kataloški br:
- 3443770 - 62
- Oznaka:
- 132217144
- EAN:
- 8004399027251
DeLonghi ECAM220.80.SB 0132217144 aparat za kavu automatski crna
1,500.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,500.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- De'Longhi LatteCrema Hot
- za savršeno uživanje.
- Mliječni napitci s kremom
- Pjena, uvijek savršena
- umjeren... do kraja
- Kapi!
- ▪ Automatski
- Funkcija čišćenja za
- jednostavno čišćenje
- Vrč za mlijeko - da možeš
- Nakon upotrebe
- jednostavno u hladnjaku
- mjesto.
- ▪ Intuitivna upravljačka ploča s
- Ikone osjetljive na dodir za
- jednostavno rukovanje
- ▪ 5 crno-bijelih
- Simboli za neposredno
- Uživanje u piću samo s jednim
- Pritisak tipke.
- ▪ Nikad nije bilo lakše
- Pića prema vašem ukusu
- individualni ukus
- za pripremu: Pokušajte
- jak, srednji ili
- blagi miris
- ▪ Mogućnost obojeg
- Zrna kave, kao i
- mljevena kava
- koristiti
- ▪ Mogućnost korištenja funkcije „x2“
- koristiti za dvostruki
- Espresso.
- ▪ Integrirani mlinac za kavu s
- 13 prilagodljivih postavki
- ▪ Posuda za kapanje otporna na ogrebotine s
- držač za čaše napravljen od
- Nehrđajući čelik. Stalak za šalice i zdjela
- izrađeni su od plastike
- uklonjiv i
- može se koristiti u perilici posuđa
- maksimalna izdržljivost i
- Higijena.
- ▪ Uklonjiva grupa za kuhanje
- za jednostavno čišćenje i
- Njega
- ▪ Posuda za kavu od 250 g
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 250 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Boja | crna |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1450 W |
| Sigurnost GHS / oznaka opasnosti | nagrizajuće (ghs05) |
| Signalna riječ | rizik |
| Sigurnosne upute GHS / H-fraze | H 314 : izaziva teške opekotine i oštećenje očiju |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. p 102 : čuvati izvan dohvata djece. p 264: nakon uporabe temeljito oprati... p 260: ne udisati prašinu/dim/plin/maglu/pare/aerosol. p 303 + 361 + 353 : u slučaju kontakta s kožom (ili kosom) : odmah ukloniti/skinuti svu zagađenu odjeću. isprati kožu vodom/tuširanjem. p 301 + 330 + 331 : u slučaju gutanja : isprati usta . ne izazivati povraćanje . p 305 +351 + 338 : u slučaju kontakta s očima : oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. ukloniti kontaktne leće, ukoliko jih nosite i ako se one lako uklanjaju. nastaviti s ispiranjem . p 501 : odložiti sadržaj/spremnik u/na ... |
| Sigurnosne upute / EUH fraze | EUH 071: Korozivno za dišne putove |
| Težina | 8.900000 |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 350 mm |
| Dužina | 440 mm |
Opis
Opis
Magnifica Start kombinira iskustvo,
znanje i tehnologija
De'Longhi. Dakle, uvijek dobijete
najbolji rezultat - od zrna do
Kupa.
Posebno za potrošače
Potrošači koji žele
aparat za kavu upravo
otkriti i tražiti
rješenje jednim dodirom.
Novi aparat za kavu "od
"Od zrna do šalice" od De'Longhija
nudi nešto za svakoga
Okus kave s
jednostavna upravljačka ploča i
izbor po mjeri
Pića "na dodir gumba".
Uživajte u jednostavnoj interakciji
zahvaljujući crno-bijeloj
Simboli na upravljačkoj ploči za
izravno uživanje u piću s jednim
Pritisak tipke.
Ovaj tekst je strojno preveden.
znanje i tehnologija
De'Longhi. Dakle, uvijek dobijete
najbolji rezultat - od zrna do
Kupa.
Posebno za potrošače
Potrošači koji žele
aparat za kavu upravo
otkriti i tražiti
rješenje jednim dodirom.
Novi aparat za kavu "od
"Od zrna do šalice" od De'Longhija
nudi nešto za svakoga
Okus kave s
jednostavna upravljačka ploča i
izbor po mjeri
Pića "na dodir gumba".
Uživajte u jednostavnoj interakciji
zahvaljujući crno-bijeloj
Simboli na upravljačkoj ploči za
izravno uživanje u piću s jednim
Pritisak tipke.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Potpuno automatski aparat za kavu
- 200 ml sredstva za uklanjanje kamenca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)