DeLonghi ECAM290.81.TB Magnifica Evo 0132217163 aparat za kavu automatski
- Kataloški br:
- 3443773 - 62
- Oznaka:
- 132217163
- EAN:
- 8004399021419
- Kataloški br:
- 3443773 - 62
- Oznaka:
- 132217163
- EAN:
- 8004399021419
DeLonghi ECAM290.81.TB Magnifica Evo 0132217163 aparat za kavu automatski
1,405.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- UDOBNOST
- Jednostavno rukovanje s bojama
- Ikone s funkcijom izravnog biranja
- Individualno podešavanje arome
- (3 razine) i količina kave za sve
- Pića
- Postavljanje temperature (3 razine)
- Prednji dio se može ukloniti
- spremnik za vodu
- Izljev za kavu podesiv po visini
- PERFORMANSE
- Sustav arome prije kuhanja
- Za zrna kave i kavu u prahu
- prikladan
- Konusna brusilica s podesivim
- Razina mljevenja (13 razina)
- PIĆA
- 6 unaprijed instaliranih recepata: Espresso,
- Kava, Doppio+, Duga, Vruća voda,
- Funkcija MyLatte, cappuccino, latte
- Macchiato
- Funkcija „Duga kava“ za
- tradicionalna kava za doručak,
- pripremljeno metodom brzog kuhanja
- pri niskom tlaku i dugotrajno
- Vrijeme ekstrakcije
- Funkcija „Doppio+“ za dodatno
- jaki, dvostruki espresso s 15 g
- Pripremljeni kava u prahu
- HIGIJENA
- Uklonjiva grupa za kuhanje:
- jednostavno i higijenski za čišćenje
- Izložba posuda s tropom: nakon 14
- šalice ili nakon 72 sata
- Integrirani De'Longhi filter za vodu
- Potpuno automatski
- Program za uklanjanje kamenca
- Može se prati u perilici posuđa
- Posuda za kapanje s
- Pokazatelj razine vode i
- Stalak za šalicu sa zaštitom od
- ogrebotine
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 250 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1450 W |
| Sigurnost GHS / oznaka opasnosti | nagrizajuće (ghs05) |
| Signalna riječ | rizik |
| Sigurnosne upute GHS / H-fraze | H 314 : izaziva teške opekotine i oštećenje očiju |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. p 102 : čuvati izvan dohvata djece. p 264: nakon uporabe temeljito oprati... p 260: ne udisati prašinu/dim/plin/maglu/pare/aerosol. p 303 + 361 + 353 : u slučaju kontakta s kožom (ili kosom) : odmah ukloniti/skinuti svu zagađenu odjeću. isprati kožu vodom/tuširanjem. p 301 + 330 + 331 : u slučaju gutanja : isprati usta . ne izazivati povraćanje . p 305 +351 + 338 : u slučaju kontakta s očima : oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. ukloniti kontaktne leće, ukoliko jih nosite i ako se one lako uklanjaju. nastaviti s ispiranjem . p 501 : odložiti sadržaj/spremnik u/na ... |
| Sigurnosne upute / EUH fraze | EUH 071: Korozivno za dišne putove |
| Težina | 9.6 kg |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 360 mm |
| Dužina | 440 mm |
| Prikaz | da |
| Kapacitet čaše | 2 |
Opis
Opis
Magnifica Evo utjelovljuje dugogodišnju
Iskustvo i tehničko znanje tvrtke De'Longhi s tvrdnjom
za savršeno uživanje u kavi. Uvijek
svježe mljeveno i savršeno skuhano.
Dizajnirano za ljubitelje espressa
i specijalitete od kave s
Ovaj model nudi mliječnu pjenu
savršeno uživanje u kavi, najjednostavnije
Usluga i moderno,
atraktivan dizajn.
S izborom najpopularnijih
Recepti za kavu, šareni
Upravljačka ploča za pripremu svih
Pića samo s jednim točenjem i
mogućnost promjene postavki
prema individualnim potrebama
za podešavanje (arome, količine punjenja,
temperatura) kava postaje užitak.
S automatskim Latte Crema aparatom
Sustav za pjenjenje mlijeka priprema vas
Savršena mliječna pjena jednim dodirom gumba za
Cappuccino i ostale specijalitete od kave. S funkcijom „MyLatte“
individualno odlučiti o
željena količina mliječne pjene
Ovaj tekst je strojno preveden.
Iskustvo i tehničko znanje tvrtke De'Longhi s tvrdnjom
za savršeno uživanje u kavi. Uvijek
svježe mljeveno i savršeno skuhano.
Dizajnirano za ljubitelje espressa
i specijalitete od kave s
Ovaj model nudi mliječnu pjenu
savršeno uživanje u kavi, najjednostavnije
Usluga i moderno,
atraktivan dizajn.
S izborom najpopularnijih
Recepti za kavu, šareni
Upravljačka ploča za pripremu svih
Pića samo s jednim točenjem i
mogućnost promjene postavki
prema individualnim potrebama
za podešavanje (arome, količine punjenja,
temperatura) kava postaje užitak.
S automatskim Latte Crema aparatom
Sustav za pjenjenje mlijeka priprema vas
Savršena mliječna pjena jednim dodirom gumba za
Cappuccino i ostale specijalitete od kave. S funkcijom „MyLatte“
individualno odlučiti o
željena količina mliječne pjene
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Potpuno automatski aparat za kavu
- 200 ml sredstva za uklanjanje kamenca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)