DeLonghi ECAM320.61.G 0132250017 aparat za kavu automatski siva
- Kataloški br:
- 3443774 - 62
- Oznaka:
- 132250017
- EAN:
- 8004399028364
- Kataloški br:
- 3443774 - 62
- Oznaka:
- 132250017
- EAN:
- 8004399028364
DeLonghi ECAM320.61.G 0132250017 aparat za kavu automatski siva
2,445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Do 15 napitaka od kave i mlijeka
- 3,5-inčni TFT zaslon u boji osjetljiv na dodir i interaktivno korisničko sučelje
- De'Longhi LatteCrema sustav za vruće mlijeko s podesivom mliječnom pjenom
- Individualno podešavanje arome (5 razina) i količine kave (4 razine)
- 3 postavke temperature
- "Moja funkcija" za još osobnije postavke
- Funkcija "Extra Shot" za dodatni pojačivač
- Grupiranje u boji visoke rezolucije s mekim dodirom (kava, mlijeko)
- Elegantni metalni okvir oko upravljačke ploče
- 4 korisnička profila
- Automatsko čišćenje vrča za mlijeko
- Integrirani mlinac (13 razina)
- Pogodno za zrna kave i kavu u prahu
- "x2 funkcija" za dvostruki espresso
- Posuda za kapanje otporna na ogrebotine s uklonjivom rešetkom koja se može prati u perilici posuđa za maksimalnu izdržljivost i higijenu
- Uklonjiva grupa za kuhanje za jednostavno čišćenje i održavanje
- Spremnik za zrna od 250 g
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 250 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.9 l |
| Boja | siva |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1450 W |
| Sigurnost GHS / oznaka opasnosti | nagrizajuće (ghs05) |
| Signalna riječ | rizik |
| Sigurnosne upute GHS / H-fraze | H 314 : izaziva teške opekotine i oštećenje očiju |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. p 102 : čuvati izvan dohvata djece. p 264: nakon uporabe temeljito oprati... p 260: ne udisati prašinu/dim/plin/maglu/pare/aerosol. p 303 + 361 + 353 : u slučaju kontakta s kožom (ili kosom) : odmah ukloniti/skinuti svu zagađenu odjeću. isprati kožu vodom/tuširanjem. p 301 + 330 + 331 : u slučaju gutanja : isprati usta . ne izazivati povraćanje . p 305 +351 + 338 : u slučaju kontakta s očima : oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. ukloniti kontaktne leće, ukoliko jih nosite i ako se one lako uklanjaju. nastaviti s ispiranjem . p 501 : odložiti sadržaj/spremnik u/na ... |
| Sigurnosne upute / EUH fraze | EUH 071: Korozivno za dišne putove |
| Težina | 9.7 kg |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 360 mm |
| Dužina | 440 mm |
Opis
Opis
3,5-inčni TFT zaslon u boji osjetljiv na dodir omogućuje vam jednostavno i intuitivno prebacivanje između napitaka i njihovu personalizaciju. Metalni okvir okružuje upravljačku ploču, poboljšavajući je i dajući uređaju visokokvalitetan karakter.
De'Longhi LatteCrema sustav za vruće mlijeko s podesivom mliječnom pjenom osigurava savršen užitak. Za širi izbor napitaka birajte između lagane, kremaste ili guste mliječne pjene.
Ton je prijateljski i razigran. Vodi vas kroz cijeli proces proizvodnje pića i održavanja strojeva s bogatim animacijama.
S do 4 prilagodljiva korisnička profila, možete poboljšati svoje omiljeno iskustvo ispijanja kave i doživjeti aparat detaljnije i sveobuhvatnije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
De'Longhi LatteCrema sustav za vruće mlijeko s podesivom mliječnom pjenom osigurava savršen užitak. Za širi izbor napitaka birajte između lagane, kremaste ili guste mliječne pjene.
Ton je prijateljski i razigran. Vodi vas kroz cijeli proces proizvodnje pića i održavanja strojeva s bogatim animacijama.
S do 4 prilagodljiva korisnička profila, možete poboljšati svoje omiljeno iskustvo ispijanja kave i doživjeti aparat detaljnije i sveobuhvatnije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Potpuno automatski aparat za kavu
- 200 ml sredstva za uklanjanje kamenca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)