DeLonghi ECAM380.95.TB 0132215486 aparat za kavu automatski titan-crna
- Kataloški br:
- 3338375 - 62
- Oznaka:
- 132215486
- EAN:
- 8004399027077
- Kataloški br:
- 3338375 - 62
- Oznaka:
- 132215486
- EAN:
- 8004399027077
DeLonghi ECAM380.95.TB 0132215486 aparat za kavu automatski titan-crna
2,630.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,630.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3,5 inčni TFT zaslon s punim dodirom i skupine simbola u boji
- Smart One Touch tehnologija
- Funkcija automatskog čišćenja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 300 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Određene značajke aparata za kavu | podesiva visina cijevi za kavu odvojiva jedinica za kuhanje one touch s posudom za mlijeko |
| Boja | titan-crna |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1450 W |
| Težina | 9.5 kg |
| Odvojiva jedinica za kuhanje (Da/Ne) | da |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| One Touch Funktion | da |
| Širina | 236 mm |
| Visina | 348 mm |
| Dužina | 429 mm |
Opis
Opis
Dinamica Plus spaja iskustvo, znanje i tehnologiju tvrtke De'Longhi. To znači da samo najbolji rezultat uvijek završi u vašoj šalici. De'Longhijev novi aparat za kavu od zrna do šalice nudi nešto što će zadovoljiti svaku potrebu s jednostavnom upravljačkom pločom osjetljivom na dodir i širokim izborom pića pritiskom na gumb. Sva vaša omiljena pića, od autentičnog espressa do ukusnog cappuccina, poslužuju se prema iznimnom standardu, baš kao i barista. Grah se svježe melje integriranim mlinom, a ekskluzivna, snažna jedinica za kuhanje nudi ponešto za svačiji ukus sa širokim rasponom napitaka na bazi espressa, od autentičnog talijanskog espressa do cappuccina, od latte macchiata do flat whitea.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 3 korisnička profila za spremanje individualnih postavki za različite članove obitelji
- Tehnologija Smart One Touch - tako da na početnoj stranici uvijek možete pronaći svoja najpijanija pića
- LatteCrema sustav, za savršen užitak
- Dodatni vrč za mlijeko
- Integrirana funkcija automatskog čišćenja diska za regulaciju pjene
- Uklonjiva grupa za kuhanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)