DeLonghi ECAM450.55.S 0132217070 aparat za kavu automatski srebrna
- Kataloški br:
- 3443775 - 62
- Oznaka:
- 132217070
- EAN:
- 8004399021143
- Kataloški br:
- 3443775 - 62
- Oznaka:
- 132217070
- EAN:
- 8004399021143
DeLonghi ECAM450.55.S 0132217070 aparat za kavu automatski srebrna
2,755.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,755.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- UDOBNOST
- Jednostavno rukovanje s bojama
- 3,5-inčni TFT zaslon osjetljiv na dodir
- Upravljačka ploča s 4 velika obojena
- Dodirnite ikone za lakše
- Predodabir pića (topli napitci,
- Hladni napitci, za van, favoriti)
- Postavljanje temperature (3 razine)
- Postavljanje arome (5 razina)
- 4 korisnička profila za pojedinca
- Pohranjivanje preferencija
- Prednji dio se može ukloniti
- spremnik za vodu
- Izljev za kavu podesiv po visini
- PERFORMANSE
- Sustav arome prije kuhanja
- Za zrna kave i kavu u prahu
- prikladan
- Konusna brusilica s podesivim
- Razina mljevenja (13 razina)
- PIĆA
- 40 unaprijed instaliranih recepata
- Više od 100 recepata u kavi
- Aplikacija za povezivanje dostupna
- LatteCrema i LatteCrema Cool
- Sustav za mliječnu pjenu za
- Priprema vrućeg ili
- hladna mliječna pjena
- HIGIJENA
- Uklonjiva grupa za kuhanje:
- jednostavno i higijenski za čišćenje
- Izložba posude za talog: nakon 14 sati
- šalice ili nakon 72 sata
- Integrirani De'Longhi filter za vodu
- Program za uklanjanje kamenca
- Može se prati u perilici posuđa
- Posuda za kapanje s
- Pokazatelj razine vode i
- Stalak za šalicu sa zaštitom od
- ogrebotine
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 300 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Boja | srebrna |
| Tlak crpke | 19 bar |
| Snaga | 1450 W |
| Sigurnost GHS / oznaka opasnosti | nagrizajuće (ghs05) |
| Signalna riječ | rizik |
| Sigurnosne upute GHS / H-fraze | H 314 : izaziva teške opekotine i oštećenje očiju |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. p 102 : čuvati izvan dohvata djece. p 264: nakon uporabe temeljito oprati... p 260: ne udisati prašinu/dim/plin/maglu/pare/aerosol. p 303 + 361 + 353 : u slučaju kontakta s kožom (ili kosom) : odmah ukloniti/skinuti svu zagađenu odjeću. isprati kožu vodom/tuširanjem. p 301 + 330 + 331 : u slučaju gutanja : isprati usta . ne izazivati povraćanje . p 305 +351 + 338 : u slučaju kontakta s očima : oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. ukloniti kontaktne leće, ukoliko jih nosite i ako se one lako uklanjaju. nastaviti s ispiranjem . p 501 : odložiti sadržaj/spremnik u/na ... |
| Sigurnosne upute / EUH fraze | EUH 071: Korozivno za dišne putove |
| Težina | 11.4 kg |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 260 mm |
| Visina | 385 mm |
| Dužina | 450 mm |
Opis
Opis
Eletta Explore utjelovljuje
dugogodišnje iskustvo i
tehničko znanje tvrtke De'Longhi
s pretenzijom na savršenstvo
Uživanje u kavi. Uvijek svježe mljeveno
i savršeno skuhano.
Namijenjeno za ljubitelje kave koji
Volite raznolikost i uživajte u
autentično iskustvo kafića
želim donijeti kući.
S najvećom raznolikošću recepata od svih
Puta (40+) koji ovaj model nudi
savršeno uživanje u kavi kod kuće
i odnijeti.
Novorazvijena LatteCrema
Cool System pjeni mlijeko* ili
alternative mlijeku na biljnoj bazi
prvi put hladno. Naučiti
Cappuccino, Flat White & Co. na
novi način saznanja. Idealno za
vrući ljetni dani.
Ovaj tekst je strojno preveden.
dugogodišnje iskustvo i
tehničko znanje tvrtke De'Longhi
s pretenzijom na savršenstvo
Uživanje u kavi. Uvijek svježe mljeveno
i savršeno skuhano.
Namijenjeno za ljubitelje kave koji
Volite raznolikost i uživajte u
autentično iskustvo kafića
želim donijeti kući.
S najvećom raznolikošću recepata od svih
Puta (40+) koji ovaj model nudi
savršeno uživanje u kavi kod kuće
i odnijeti.
Novorazvijena LatteCrema
Cool System pjeni mlijeko* ili
alternative mlijeku na biljnoj bazi
prvi put hladno. Naučiti
Cappuccino, Flat White & Co. na
novi način saznanja. Idealno za
vrući ljetni dani.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Potpuno automatski aparat za kavu
- 200 ml sredstva za uklanjanje kamenca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)