DeLonghi ECAM46.860.B 0132217049 aparat za kavu automatski crna
- Kataloški br:
- 3443776 - 62
- Oznaka:
- 132217049
- EAN:
- 8004399334793
- Kataloški br:
- 3443776 - 62
- Oznaka:
- 132217049
- EAN:
- 8004399334793
DeLonghi ECAM46.860.B 0132217049 aparat za kavu automatski crna
3,070.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,070.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga
- Dvostruki sustav zagrijavanja za brzu pripremu napitaka od mliječne kave i uštedu energije do 77%
- Sustav arome prethodnog kuhanja za savršeno uživanje u kavi
- Spremnik za zrna od 380 g s poklopcem za zaštitu arome
- Pogodno za zrna kave i kavu u prahu
- Iznimno tihi konusni mlinac (13 razina): razina mljevenja se individualno podešava
- Pet unaprijed postavljenih jačina kave od vrlo blage do vrlo jake
- Udobnost
- Jednostavno rukovanje zahvaljujući velikom LCD zaslonu s obojenim senzorskim tipkama
- Tipke za izravan odabir za espresso, dugu kavu, cappuccino, latte macchiatto i vruće mlijeko
- Funkcija programiranja „Moja kava“ omogućuje individualno podešavanje arome, kave i količine mlijeka za sve napitke
- Spremnik za vodu od 2,0 l koji se može ukloniti sprijeda
- Metalni stalak za šalice
- Izljev za kavu podesiv po visini (84 - 120 mm)
- Automatsko isključivanje s odabirom vremena (15, 30, 60, 120, 180 minuta)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 380 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 2 l |
| Boja | crna |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1450 W |
| Sigurnost GHS / oznaka opasnosti | nagrizajuće (ghs05) |
| Signalna riječ | rizik |
| Sigurnosne upute GHS / H-fraze | H 314 : izaziva teške opekotine i oštećenje očiju |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. p 102 : čuvati izvan dohvata djece. p 264: nakon uporabe temeljito oprati... p 260: ne udisati prašinu/dim/plin/maglu/pare/aerosol. p 303 + 361 + 353 : u slučaju kontakta s kožom (ili kosom) : odmah ukloniti/skinuti svu zagađenu odjeću. isprati kožu vodom/tuširanjem. p 301 + 330 + 331 : u slučaju gutanja : isprati usta . ne izazivati povraćanje . p 305 +351 + 338 : u slučaju kontakta s očima : oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. ukloniti kontaktne leće, ukoliko jih nosite i ako se one lako uklanjaju. nastaviti s ispiranjem . p 501 : odložiti sadržaj/spremnik u/na ... |
| Sigurnosne upute / EUH fraze | EUH 071: Korozivno za dišne putove |
| Težina | 11 kg |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 260 mm |
| Visina | 361 mm |
| Dužina | 469 mm |
Opis
Opis
Pića
Patentirani sustav za pjenjenje mlijeka LatteCrema s Vario kotačićem za posebno kremastu, fino poroznu mliječnu pjenu i
potpuno automatska funkcija čišćenja
Funkcija „Duga kava“ za tradicionalnu kavu za doručak, pripremljenu metodom brzog kuhanja pod niskim tlakom i
dugo vrijeme ekstrakcije
higijena
Uklonjiva grupa za kuhanje koja zahtijeva malo održavanja: jednostavna i higijenska za čišćenje
Indikator posude za talog: nakon 14 šalica ili nakon 72 sata
Integrirana upotreba De'Longhi filtera za vodu (dodatni pribor)
Potpuno automatski program ispiranja i uklanjanja kamenca
Uklonjiva posuda za kapanje, prikladna za pranje u perilici posuđa, s indikatorom razine vode i uklonjivim umetkom za jednostavno
čišćenje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Patentirani sustav za pjenjenje mlijeka LatteCrema s Vario kotačićem za posebno kremastu, fino poroznu mliječnu pjenu i
potpuno automatska funkcija čišćenja
Funkcija „Duga kava“ za tradicionalnu kavu za doručak, pripremljenu metodom brzog kuhanja pod niskim tlakom i
dugo vrijeme ekstrakcije
higijena
Uklonjiva grupa za kuhanje koja zahtijeva malo održavanja: jednostavna i higijenska za čišćenje
Indikator posude za talog: nakon 14 šalica ili nakon 72 sata
Integrirana upotreba De'Longhi filtera za vodu (dodatni pribor)
Potpuno automatski program ispiranja i uklanjanja kamenca
Uklonjiva posuda za kapanje, prikladna za pranje u perilici posuđa, s indikatorom razine vode i uklonjivim umetkom za jednostavno
čišćenje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Potpuno automatski aparat za kavu
- 200 ml sredstva za uklanjanje kamenca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)