Denver IIC-251ED 118101020112 WLAN ip sigurnosna kamera
- Kataloški br:
- 3436157 - 62
- Oznaka:
- 1.18101E+11
- EAN:
- 5706751077111
- Kataloški br:
- 3436157 - 62
- Oznaka:
- 1.18101E+11
- EAN:
- 5706751077111
Denver IIC-251ED 118101020112 WLAN ip sigurnosna kamera
67.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
67.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Spojite kameru na kućnu Wi-Fi mrežu i koristite je online (WEP/WPA/WPA2)
- Senzor od 2 megapiksela - FULL HD rezolucija 1080P - 1920x1080
- Pan 355°/Tilt 60° - motorizirano
- Kompatibilan s TUYA Smart Home (koristi aplikaciju TUYA SMART)
- Ugrađeni zvučnik i mikrofon
- Prepoznavanje kretanja
- Utor za MicroSD karticu - do 128 GB (nije uključena)
- Kamera se može rotirati i naginjati gore/dolje putem aplikacije
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna kamera |
| Određene značajke videonadzora | s zvučnikom s mikrofonom s funkcijom zakretanja/naginjanja |
| Vrsta kamere | okretna/nagibna kamera |
| Opskrba strujom | napajač, uklj. |
| Cloud povezivanja | Tuya |
| Maks. kut gledanja horizontalni | 355 ° |
| Vertikalni kut gledanja | 60 ° |
| Kompatibilnost sa aplikacijama | da |
| Način prijenosa | WLAN |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| vrsta | microSD kartica (do 128 GB) |
| Visina | 10.9 cm |
| Dubina | 6.8 cm |
| Promjer | 7.1 cm |
| dim. | (Ø x V) 7.1 cm x 10.9 cm |
| Boja | bijela |
| Signali-standard | ip |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.