Denver pametan sat srebrna
- Kataloški br:
- 3637079 - 62
- EAN:
- 5.70675E+12
- Kataloški br:
- 3637079 - 62
- EAN:
- 5.70675E+12
Denver pametan sat srebrna
130.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pametan sat |
| Standby maks. | 5 d |
| Boja | srebrna |
| Boja (narukvica) | srebrna |
| Funkcija telefona | da |
| Kapacitet baterije | 200 mAh |
| Tehnologija akumulatora | LiPo |
| Rezolucija prikaza | 466 x 466 Pixel |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 43 mm |
| Širina | 43 mm |
| Zaslon (inči) | 1.32 palac |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mikrofon | da |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| da | |
| da | |
| 5 Tag(e) | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 1 cm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 160 g |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.