Denver PFF-1081 digitalni okvir za fotografije 25.7 cm 10.1 palac Energetska učinkovitost 2021: C (A - G) 1280 x 800 Pix
- Kataloški br:
- 3455010 - 62
- EAN:
- 5.70675E+12
- Kataloški br:
- 3455010 - 62
- EAN:
- 5.70675E+12
Denver PFF-1081 digitalni okvir za fotografije 25.7 cm 10.1 palac Energetska učinkovitost 2021: C (A - G) 1280 x 800 Pix
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 10,1-inčni IPS zaslon osjetljiv na dodir
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | digitalni okvir za fotografije |
| Određene značajke | ugrađena memorija |
| Rezolucija prikaza | 1280 x 800 Pixel |
| Formati za reprodukciju | JPEG |
| Kapacitet pohrane | 16 GB |
| Širina | 26.50 cm |
| Visina | 18.40 cm |
| Dubina | 3 cm |
| Boja | crna |
| Klasa energetske učinkovitosti | C (A - G) |
| dim. | (Š x V x D) 26.50 x 18.40 x 3 cm |
| Zaslon (cm) | 25.7 cm |
| Zaslon (inči) | 10.1 palac |
Opis
Opis
Izvanredna kvaliteta slike i obilje prostora za pohranu
Predstavite svoje uspomene na 10,1-inčnom IPS zaslonu osjetljivom na dodir rezolucije 1280 x 800 piksela. Sa 16 GB flash memorije možete pohraniti tisuće fotografija izravno na okvir.
Jednostavno dijeljenje fotografija
Unaprijed instalirani FRAMEO softver olakšava slanje fotografija i videozapisa s vašeg pametnog telefona izravno na fotookvir – savršeno za održavanje kontakta s voljenima.
Jedinstveno iskustvo društvenih medija
S FRAMEO-om, stotine prijatelja mogu prenijeti slike i videozapise izravno u vaš okvir i dodati osobne poruke za još smisleniju vezu.
Potpuna kontrola pritiskom na gumb
Upravljajte popisom prijatelja, dodajte ili izbrišite korisnike i postavite intervale rotacije fotografija (od 10 sekundi do 30 minuta) – sve izravno s intuitivnog zaslona osjetljivog na dodir.
Inteligentne i praktične funkcije
Pomoću ugrađenog timera automatski isključite okvir noću kako bi se prikazivao samo kada vi to želite.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Predstavite svoje uspomene na 10,1-inčnom IPS zaslonu osjetljivom na dodir rezolucije 1280 x 800 piksela. Sa 16 GB flash memorije možete pohraniti tisuće fotografija izravno na okvir.
Jednostavno dijeljenje fotografija
Unaprijed instalirani FRAMEO softver olakšava slanje fotografija i videozapisa s vašeg pametnog telefona izravno na fotookvir – savršeno za održavanje kontakta s voljenima.
Jedinstveno iskustvo društvenih medija
S FRAMEO-om, stotine prijatelja mogu prenijeti slike i videozapise izravno u vaš okvir i dodati osobne poruke za još smisleniju vezu.
Potpuna kontrola pritiskom na gumb
Upravljajte popisom prijatelja, dodajte ili izbrišite korisnike i postavite intervale rotacije fotografija (od 10 sekundi do 30 minuta) – sve izravno s intuitivnog zaslona osjetljivog na dodir.
Inteligentne i praktične funkcije
Pomoću ugrađenog timera automatski isključite okvir noću kako bi se prikazivao samo kada vi to želite.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)