Devolo Magic 2 WiFi 6 next adapter za proširenje 07184 LAN, WLAN 2400 MBit/s
- Kataloški br:
- 3437185 - 62
- EAN:
- 4.25006E+12
- Kataloški br:
- 3437185 - 62
- EAN:
- 4.25006E+12
Devolo Magic 2 WiFi 6 next adapter za proširenje 07184 LAN, WLAN 2400 MBit/s
610.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
610.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Powerline adapteri s Wi-Fi funkcionalnošću distribuiraju internet putem električne mreže i pretvaraju svaku utičnicu u hotspot.
- Wi-Fi povezivost do 3000 Mbps osigurava stabilne veze velike brzine za streaming, igranje i kućni ured.
- Dva gigabitna LAN priključka omogućuju brz, žični pristup internetu za stacionarne uređaje.
- Jednostavna instalacija "plug-and-play" čini pokretanje i širenje vaše mreže posebno praktičnim.
- Aplikacija devolo Home Network nudi jednostavno upravljanje Wi-Fi funkcijama kao što su roditeljski nadzor ili pristup za goste.
- WPA3 enkripcija osigurava optimalnu zaštitu i visoku sigurnost podataka.
- 3-godišnje jamstvo i izravna podrška proizvođača za nesmetan rad.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adapter za proširenje |
| Powerline brzina prijenosa | 2400 MBit/s |
| LAN (10/100) | 2 x |
| Brzina WLAN prijenosa (maks.) | 2402 MB/s |
| Integrirana utičnica | da |
| LAN brzina prijenosa | 10 / 100 / 1000 MBit/s |
| Veza | LAN WLAN |
| Širina | 76 mm |
| Visina | 152 mm |
| Dubina | 40 mm |
| Potrošnja energije (operativna) | 9.2 W |
| Potrošnja struje u stanju mirovanja | 4.5 W |
Opis
Opis
Najbrži Powerline adapter na svijetu – sada s Wi-Fi Boostom
Magic 2 WiFi 6 revolucionira brzinu Wi-Fi-ja u vašem domu! S brzinama do 3000 Mbps*, adapter pouzdano pruža svim korisnicima stabilan Wi-Fi u isto vrijeme. Zahvaljujući OFDMA, kanali se koriste fleksibilno: najbolji Wi-Fi za sve – pri slanju, primanju, pa čak i s mnogo paralelnih korisnika!
Zahvaljujući najsuvremenijoj tehnologiji kao što su Easy Mesh i Wi-Fi 6, devolo Magic 2 WiFi 6 bez napora prenosi internetski signal kroz stropove i zidove. Ovo pretvara bilo koju utičnicu s Wi-Fi adapterom u snažnu Wi-Fi pristupnu točku. Idealno za aplikacije koje zahtijevaju puno podataka, kao što su kućni ured s video konferencijama, streamingom, igranjem i NAS-om.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Magic 2 WiFi 6 revolucionira brzinu Wi-Fi-ja u vašem domu! S brzinama do 3000 Mbps*, adapter pouzdano pruža svim korisnicima stabilan Wi-Fi u isto vrijeme. Zahvaljujući OFDMA, kanali se koriste fleksibilno: najbolji Wi-Fi za sve – pri slanju, primanju, pa čak i s mnogo paralelnih korisnika!
Zahvaljujući najsuvremenijoj tehnologiji kao što su Easy Mesh i Wi-Fi 6, devolo Magic 2 WiFi 6 bez napora prenosi internetski signal kroz stropove i zidove. Ovo pretvara bilo koju utičnicu s Wi-Fi adapterom u snažnu Wi-Fi pristupnu točku. Idealno za aplikacije koje zahtijevaju puno podataka, kao što su kućni ured s video konferencijama, streamingom, igranjem i NAS-om.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x devolo Magic 2 WiFi 6 sljedeći
- 1x upute za instalaciju
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)