DEWALT DCBP518-XJ DCBP518-XJ električni alaT-akumulator 18 V 5 Ah Li-Ion
- Kataloški br:
- 3401885 - 62
- Oznaka:
- DCBP518-XJ
- EAN:
- 5035048791875
- Kataloški br:
- 3401885 - 62
- Oznaka:
- DCBP518-XJ
- EAN:
- 5035048791875
DEWALT DCBP518-XJ DCBP518-XJ električni alaT-akumulator 18 V 5 Ah Li-Ion
16 %
525.00 KM625.00 KM
Štedite 100.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
525.00 KM625.00 KM
Štedite 100.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | električni alaT-akumulator |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip | DCBP518-XJ |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5 Ah |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| Visina | 65 mm |
| Širina | 85 mm |
| Dužina | 130 mm |
| Težina | 750 g |
| dim. | (D x Š x V) 130 x 85 x 65 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- 18 Volt Powerstack baterije temeljene na inovativnoj tehnologiji džepnih ćelija
- Može se koristiti u svim bežičnim strojevima od 18 V XR
- U usporedbi s konvencionalnim baterijama s okruglim ćelijama na istoj razini napona i usporedivom kapacitetu
- Niži unutarnji otpor ćelija omogućuje učinkovitiji protok struje i time značajno veći razvoj snage do 50% u određenim primjenama
- Primjetno duže vrijeme rada po punjenju baterije
- Veći broj ciklusa punjenja i time dulji životni vijek zahvaljujući učinkovitijoj kontroli temperature i boljem odvođenju topline zahvaljujući velikom, ravnom vanjskom obliku ćelija i optimalnom omjeru površina/volumen
- Nema efekta pamćenja i minimalno samopražnjenje osigurava dugotrajnu upotrebu bez problema
- Idealan za tešku svakodnevnu upotrebu zahvaljujući robusnom kućištu baterije i zalemljenim ćelijama otpornim na udarce
- Najniži kontaktni otpor kod spajanja pojedinačnih ćelija
- Veliki kontakti zaštićeni od slučajnog kratkog spoja
- Kontrolirana upotreba zahvaljujući pouzdanom prikazu kapaciteta putem 3 LED diode
- Prikladno za sve akumulatorske alate iz DeWALT 18 Volt XR bežičnog asortimana
- Može se puniti svim brzim punjačima sustava DeWALT XR
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Powerstack baterija DCBP518-XJ
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.