DEWALT DCD799P2T-QW 2 brzine-akumulatorski čekić uklj. 2 akumulatora, uklj. punjač, uklj. kofer
- Kataloški br:
- 3401891 - 62
- Oznaka:
- DCD799P2T-QW
- EAN:
- 5054905325138
- Kataloški br:
- 3401891 - 62
- Oznaka:
- DCD799P2T-QW
- EAN:
- 5054905325138
DEWALT DCD799P2T-QW 2 brzine-akumulatorski čekić uklj. 2 akumulatora, uklj. punjač, uklj. kofer
12 %
1,035.00 KM1,180.00 KM
Štedite 145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
1,035.00 KM1,180.00 KM
Štedite 145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. Ø rupe30 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski čekić |
| Radni napon | 18 V |
| Maks. Ø bušenja | 30 mm |
| Vrsta prijenosa | 2 brzine |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 1,5 - 13 mm |
| Određene značajke | uklj. 2 akumulatora uklj. punjač uklj. kofer |
| Broj uključenih baterija | 2 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5 Ah |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kompaktna, lagana i snažna 2-brzinska akumulatorska udarna bušilica ukupne duljine od samo 16,4 cm
- Posebno praktičan za dug rad bez zamora s težinom od samo 1,2 kg
- Maksimalni okretni moment od 74 Nm - pogodan za zahtjevne zadatke
- Optimalno usklađen 2-brzinski potpuno metalni mjenjač za savršen prijenos snage
- 15-stupanjski modul momenta sa sigurnim i pouzdanim momentom isključivanja za točno bušenje i precizno uvrtanje
- Robusna metalna brza stezna glava od 13 mm s čeljustima za centralno stezanje i automatskom blokadom vretena
- Dulje vrijeme rada po punjenju baterije i dulji vijek trajanja zahvaljujući tehnologiji motora bez četkica
- Dugotrajna uporaba bez problema zahvaljujući sigurnosnoj elektronici (stalni nadzor temperature baterije, potrošnje struje i zaštite od pražnjenja)
- Optimizirano rukovanje zahvaljujući ergonomskim gumiranim rukohvatima
- Snažno LED svjetlo za siguran rad u svim uvjetima osvjetljenja
- Jednostavan za korištenje zahvaljujući robusnoj metalnoj kuki za remen
- Standardno sa 2 x 18 Volt / 5 Ah baterije u T STAK kutiji
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- DCD799P2T-QW
- 2 x 18 volti / 5 Ah baterije (DCB184)
- Sistemski brzi punjač
- Metalna kuka za remen
- Magnetski držač nastavka
- T STAK kutija
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)