DEWALT DCF620D2K-QW DCF620D2K-QW akumulatorski odvijač s kratkim ključem 18 V 2000 mAh Li-Ion
- Kataloški br:
- 3014962 - 62
- Oznaka:
- DCF620D2K-QW
- EAN:
- 5035048468524
- Kataloški br:
- 3014962 - 62
- Oznaka:
- DCF620D2K-QW
- EAN:
- 5035048468524
DEWALT DCF620D2K-QW DCF620D2K-QW akumulatorski odvijač s kratkim ključem 18 V 2000 mAh Li-Ion
16 %
1,085.00 KM1,285.00 KM
Štedite 200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
1,085.00 KM1,285.00 KM
Štedite 200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/2000 mAh;Li-Ion-Akumulator
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski odvijač s kratkim ključem |
| Napon | 18 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2000 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Broj uključenih baterija | 1 |
| Težina | 5373 g |
| Širina | 170 mm |
| Visina | 445 mm |
| dim. | (Š x V) 170 mm x 445 mm |
Opis
Opis
Dewalt DCF620D2K-QW set akumulatorskih odvijača za suhu gradnju, 18 V / 2,0 Ah
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Tehnički podaci: Baterija: 18,0 V / 2,0 Ah
- Izlazna snaga: 435 W
- Broj okretaja u praznom hodu: 0 – 4.400 min-1
- Maks. okretni moment (v / z): 30 / 5 Nm
- Držač alata: šesterokutni utor ¼”
- Težina (uključujući bateriju i nastavak za spremnik): 1,9 kg
- Razina zvučnog tlaka LPA dB(A): 77,0
- Razina zvučne snage LWA dB(A): 88,0
- K dB(A): 3,0
- Vibracije (m/s²): ?2,5
- K (m/s²): 1,5
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (18)