Dicota D80111-AM2 zaštitna folija zaslona Apple (Gen. 10) 1 kom. antibakterijska, nereflektirajuća, otporan na ogrebotine
- Kataloški br:
- 3387780 - 62
- Oznaka:
- D80111-AM2
- EAN:
- 7640484872576
- Kataloški br:
- 3387780 - 62
- Oznaka:
- D80111-AM2
- EAN:
- 7640484872576
Dicota D80111-AM2 zaštitna folija zaslona Apple (Gen. 10) 1 kom. antibakterijska, nereflektirajuća, otporan na ogrebotine
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitna folija zaslona |
| Pogodno za | (Gen. 10) |
| Pogodno za proizvod | iPad |
| Pogodno za | Apple |
| Pogodno za | 27,7 cm (10,9") |
| Posebne značajke | antibakterijska nereflektirajuća otporan na ogrebotine |
| Material (detalji) | LJUBIMAC |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Širina | 243 mm |
| Dužina | 175 mm |
| dim. | (D x Š) 175 mm x 243 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.