Dicota D80121-AG9 zaštitna folija zaslona Apple Air (M2) 1 kom. nereflektirajuća, otporan na ogrebotine D80121-AG9
- Kataloški br:
- 3387796 - 62
- Oznaka:
- D80121-AG9
- EAN:
- 7640484872750
- Kataloški br:
- 3387796 - 62
- Oznaka:
- D80121-AG9
- EAN:
- 7640484872750
Dicota D80121-AG9 zaštitna folija zaslona Apple Air (M2) 1 kom. nereflektirajuća, otporan na ogrebotine D80121-AG9
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitna folija zaslona |
| Pogodno za | Air (M2) |
| Pogodno za proizvod | iPad |
| Pogodno za | Apple |
| Pogodno za | 27,9 cm (11") |
| Posebne značajke | nereflektirajuća otporan na ogrebotine |
| Material (detalji) | LJUBIMAC |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Širina | 243.6 mm |
| Dužina | 174.5 mm |
| dim. | (D x Š) 174.5 mm x 243.6 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.