Dicota D80180-4AD zaštitno staklo za ekran s filterom za privatnost Apple 16 Pro Max 1 kom. filter plave svjetlosti, otpo
- Kataloški br:
- 3387826 - 62
- Oznaka:
- D80180-4AD
- EAN:
- 7640484874051
- Kataloški br:
- 3387826 - 62
- Oznaka:
- D80180-4AD
- EAN:
- 7640484874051
Dicota D80180-4AD zaštitno staklo za ekran s filterom za privatnost Apple 16 Pro Max 1 kom. filter plave svjetlosti, otpo
86.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
86.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Apple zaštita za privatnost zaslona
- Crni polietilen tereftalat
- Otporan na ogrebotine
- Nereflektirajuća površina protiv otisaka prstiju
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitno staklo za ekran s filterom za privatnost |
| Pogodno za | 16 Pro Max |
| Pogodno za proizvod | iPhone |
| Pogodno za | Apple |
| Posebne značajke | filter plave svjetlosti otporan na ogrebotine |
| Material (detalji) | LJUBIMAC |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Širina | 158.8 mm |
| Dužina | 74.2 mm |
| dim. | (D x Š) 74.2 mm x 158.8 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Materijal | polietilentereftalat |
| Zaštita uvida | lijevo/desno |
| Pogodno za | iPhone 16 Pro Max |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Apple |
| Težina | 100 g |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| 158,8 x 74,2 mm | |
| da | |
| 43 % | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.