Dicota miš USB crna 3 Tipke 1200 dpi ugrađeni kotačić za pregled
- Kataloški br:
- 3160397 - 62
- Oznaka:
- D32011
- EAN:
- 7640239420786
- Kataloški br:
- 3160397 - 62
- Oznaka:
- D32011
- EAN:
- 7640239420786
Dicota miš USB crna 3 Tipke 1200 dpi ugrađeni kotačić za pregled
34.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
34.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1200 DPI
- Jednostavna i brza instalacija zahvaljujući USB kabelu
- USB Plug & Play - nije potreban dodatni softver
- Za korištenje u uredu ili u pokretu
- Prikladno za lijeve i desne trgovce
- 3 gumba, lijevi/desni klik, kotačić sa srednjim klikom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | USB |
| Sučelje | USB a |
| Rezolucija senzora | 1200 dpi |
| Brojevi tipka | 3 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Određene značajke ulaznih uređaja | ugrađeni kotačić za pregled |
| Boja | crna |
| Širina | 65 mm |
| Visina | 36 mm |
| Dubina | 114 mm |
| Težina | 60 g |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
Opis
Opis
Žičani miš s USB kabelom je miš za svakoga tko treba raditi bilo gdje.
S preciznim senzorom od 1200 dpi, čak i zahtjevne zadatke možete obaviti u tren oka. Nema potrebe za instaliranjem dodatnog softvera jer miš radi s USB Plug & Play. USB se jednostavno može priključiti u prijenosno računalo ili računalo i miš je spreman za korištenje u samo nekoliko sekundi. Prikladno i za ljevoruke i za dešnjake, čak i nakon višesatne upotrebe.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
S preciznim senzorom od 1200 dpi, čak i zahtjevne zadatke možete obaviti u tren oka. Nema potrebe za instaliranjem dodatnog softvera jer miš radi s USB Plug & Play. USB se jednostavno može priključiti u prijenosno računalo ili računalo i miš je spreman za korištenje u samo nekoliko sekundi. Prikladno i za ljevoruke i za dešnjake, čak i nakon višesatne upotrebe.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)