Dicota Tablet Folio Case tablet etui Apple iPad 10.9" (Gen.10, 2022) 27,7 cm (10,9") Book Cover crna
- Kataloški br:
- 2898385 - 62
- Oznaka:
- D32002
- EAN:
- 7640239420649
- Kataloški br:
- 2898385 - 62
- Oznaka:
- D32002
- EAN:
- 7640239420649
Dicota Tablet Folio Case tablet etui Apple iPad 10.9" (Gen.10, 2022) 27,7 cm (10,9") Book Cover crna
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Savršeno odgovara iPadu 10,9"
- Prozirna stražnja strana za brzi pristup identifikaciji uređaja
- Petlja za Apple Pencil/olovku
- Funkcija spavanja/buđenja
- Stojeća funkcija s tri kuta
- Zadovoljava vojni standard zaštite MIL-STD-810H
- Unutarnji sloj od mikrofibre štiti zaslon
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tablet etui |
| Izvedba | Book Cover |
| Pogodno za | Apple |
| Pogodno za | iPad 10.9" (Gen.10, 2022) |
| Pogodno za | 27,7 cm (10,9") |
| Određene značajke | s držačem za olovke auto buđenje sa postoljem vojni standard |
| Boja | crna |
| Materijal | reciklirani PET TPU PC |
| Pogodno za | 27,7 cm (10,9") |
| Dubina | 15 mm |
| Visina | 201 mm |
| Širina | 261 mm |
| Unutaršnja dubina | 7 mm |
| Unutaršnja visina | 179.5 mm |
| Unutaršnja širina | 248.6 mm |
| Oznaka za tip proizvoda | Tasche |
| Težina | 340 g |
Opis
Opis
Maksimalna produktivnost i svestranost. Tanak, s prozirnom stražnjom stranom i dizajniran za vrhunsku zaštitu od pada, Tablet Folio štiti u učionicama, u pokretu, u uredu i bilo gdje drugdje. Savršeno pristaje za iPad 10,9" s preciznim izrezima za kameru, zvučnik, utičnicu za punjenje i slušalice.
Stoji u svakoj situaciji i na bilo kojoj površini, bilo da se radi o stolu, u vlaku ili u ruci. Funkcija postavljanja s tri različita kuta nudi savršeno rješenje za svaku situaciju. Prozirna stražnja strana kućišta ostavlja prostora za prilagodbu naljepnicama, bar kodovima ili brojevima za jednostavno prepoznavanje uređaja. Kutija također ima integrirani držač za olovku, tako da je olovka uvijek nadohvat ruke. Pouzdano štiti uređaj. Kutija zadovoljava vojni standard zaštite MIL-STD-810H. Kutija podnosi najmanje 26 padova s visine od 122 cm (dostupan certifikat). Prilikom otvaranja i zatvaranja kućišta zaslon se automatski pali i gasi. Snažno magnetsko zatvaranje drži kućište sigurno zatvorenim. Tkanina od mikrovlakana s unutarnje strane kućišta štiti zaslon od ogrebotina.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Stoji u svakoj situaciji i na bilo kojoj površini, bilo da se radi o stolu, u vlaku ili u ruci. Funkcija postavljanja s tri različita kuta nudi savršeno rješenje za svaku situaciju. Prozirna stražnja strana kućišta ostavlja prostora za prilagodbu naljepnicama, bar kodovima ili brojevima za jednostavno prepoznavanje uređaja. Kutija također ima integrirani držač za olovku, tako da je olovka uvijek nadohvat ruke. Pouzdano štiti uređaj. Kutija zadovoljava vojni standard zaštite MIL-STD-810H. Kutija podnosi najmanje 26 padova s visine od 122 cm (dostupan certifikat). Prilikom otvaranja i zatvaranja kućišta zaslon se automatski pali i gasi. Snažno magnetsko zatvaranje drži kućište sigurno zatvorenim. Tkanina od mikrovlakana s unutarnje strane kućišta štiti zaslon od ogrebotina.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)