Dicota torba za pribor Waist Belt crna
- Kataloški br:
- 3369761 - 62
- Oznaka:
- D32157-RPET
- EAN:
- 7640239422995
- Kataloški br:
- 3369761 - 62
- Oznaka:
- D32157-RPET
- EAN:
- 7640239422995
Dicota torba za pribor Waist Belt crna
71.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
71.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prikladno za ruksake COMPANION i SEEKER II
- Napravljeno od 1 RPET boce
- 2 džepa s patentnim zatvaračem
- Podesiva duljina remena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za pribor |
| Širina | 330 mm |
| Visina | 20 mm |
| Dubina | 110 mm |
| Težina | 125 g |
| Materijal | poliester |
| Boja | crna |
| Izvedba | torbica za pojas |
| dim. | (Š x V x D) 330 x 20 x 110 mm |
Opis
Opis
Pojas oko struka omogućuje proširenje određenih ruksaka dodatnim džepovima. Traka također osigurava veću stabilnost ruksaka prilikom nošenja, primjerice na biciklu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.