Diotec B125D mosni ispravljač DIL 250 V 1 A
- Kataloški br:
- 2809074 - 62
- Oznaka:
- B125D
- Kataloški br:
- 2809074 - 62
- Oznaka:
- B125D
Diotec B125D mosni ispravljač DIL 250 V 1 A
0.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | B125D |
| Vrsta proizvoda | mosni ispravljač |
| Kućište | DIL |
| Proizvođač | Diotec |
| U(RRM) | 250 V |
| Struja I(F) | 1 A |
| Napon U(F) | 1.10 V |
| I FSM 50Hz | 40 A |
| Zaporna struja I(r) | 5 µA |
| Radna temperatura (maks.) | 150 °C |
| Vrsta montaže | utični |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Ispravljač vodećih proizvođača. Molimo, kao i uvijek pazite na opširnu dokumentaciju koja je spremna za bespatno preuzimanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.