Diotec dioda malog signala BAV19WS-AQ SOD-323F 100 V 0.20 A
- Kataloški br:
- 2807298 - 62
- Oznaka:
- BAV19WS-AQ
- Kataloški br:
- 2807298 - 62
- Oznaka:
- BAV19WS-AQ
Diotec dioda malog signala BAV19WS-AQ SOD-323F 100 V 0.20 A
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | BAV19WS-AQ |
| Vrsta proizvoda | dioda malog signala |
| Kućište | SOD-323F |
| Proizvođač | Diotec |
| Struja I(F) | 0.20 A |
| Povratni napon U(R) | 100 V |
| Napon U(F) | 1.25 V |
| Zaporna struja I(r) | 0.100 µA |
| Radna temperatura (maks.) | 150 °C |
| Vrsta montaže | površinska ugradnja |
| I FSM 50Hz | 0.50 A |
| Vrijeme oporavka T(rr) | 50 ns |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)