Diotec GBU8M mosni ispravljač GBU 1000 V 8 A
- Kataloški br:
- 2809809 - 62
- Oznaka:
- GBU8M
- EAN:
- 2050008904891
- Kataloški br:
- 2809809 - 62
- Oznaka:
- GBU8M
- EAN:
- 2050008904891
Diotec GBU8M mosni ispravljač GBU 1000 V 8 A
1.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | GBU8M |
| Vrsta proizvoda | mosni ispravljač |
| Kućište | GBU |
| Proizvođač | Diotec |
| U(RRM) | 1000 V |
| Struja I(F) | 8 A |
| Napon U(F) | 1 V |
| I FSM 50Hz | 180 A |
| Zaporna struja I(r) | 5 µA |
| Radna temperatura (maks.) | 150 °C |
| Vrsta montaže | utična montaža |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Ispravljač vodećih proizvođača. Molimo, kao i uvijek pazite na opširnu dokumentaciju koja je spremna za bespatno preuzimanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.