Diotec ispravljačka dioda MR820 D8x7.5 50 V 5 A
- Kataloški br:
- 2807880 - 62
- Oznaka:
- MR820
- Kataloški br:
- 2807880 - 62
- Oznaka:
- MR820
Diotec ispravljačka dioda MR820 D8x7.5 50 V 5 A
0.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | MR820 |
| Vrsta proizvoda | ispravljačka dioda |
| Kućište | D8x7.5 |
| Proizvođač | Diotec |
| Struja I(F) | 5 A |
| Povratni napon U(R) | 50 V |
| Napon U(F) | 1.20 V |
| Zaporna struja I(r) | 10 µA |
| Radna temperatura (maks.) | 150 °C |
| Vrsta montaže | utična montaža |
| I FSM 50Hz | 300 A |
| Vrijeme oporavka T(rr) | 300 ns |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)