Diotec Schottkyjeva dioda SGL2-100-3G DO-213AA 100 V
- Kataloški br:
- 2810604 - 62
- Oznaka:
- SGL2-100-3G
- Kataloški br:
- 2810604 - 62
- Oznaka:
- SGL2-100-3G
Diotec Schottkyjeva dioda SGL2-100-3G DO-213AA 100 V
0.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SGL2-100-3G |
| Vrsta proizvoda | Schottkyjeva dioda |
| Kućište | DO-213AA |
| Proizvođač | Diotec |
| Povratni napon U(R) | 100 V |
| Struja I(F) | 2 A |
| Zaporna struja I(r) | 1 µA |
| Granična vrijednost udarne struje I(FSM) | 20 A |
| Napon U(F) | 0.79 V |
| Diodni kapacitet C(D) | 105 pF |
| Radna temperatura (maks.) | 150 °C |
| Vrsta montaže | površinska ugradnja |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)