Diotec TVS dioda TGL41-39A DO-213AB 41 V
- Kataloški br:
- 2811238 - 62
- Oznaka:
- TGL41-39A
- Kataloški br:
- 2811238 - 62
- Oznaka:
- TGL41-39A
Diotec TVS dioda TGL41-39A DO-213AB 41 V
0.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | TGL41-39A |
| Kućište | DO-213AB |
| Proizvođač | Diotec |
| Povratni napon U(R) | 33.3 V |
| Probojni napon U(BR) | 41 V |
| Vrsta montaže | površinska ugradnja |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | TVS dioda |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)