Diotec Zener dioda 3EZ10 Kućište (poluvodiča) DO-15 Zener napon 10 V Snaga (maks) P(TOT) 3 W Povratni napon U(R) 5 V
- Kataloški br:
- 2809016 - 62
- Oznaka:
- 3EZ10
- Kataloški br:
- 2809016 - 62
- Oznaka:
- 3EZ10
Diotec Zener dioda 3EZ10 Kućište (poluvodiča) DO-15 Zener napon 10 V Snaga (maks) P(TOT) 3 W Povratni napon U(R) 5 V
0.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 3EZ10 |
| Vrsta proizvoda | Zener dioda |
| Proizvođač | Diotec |
| Zener napon | 10 V |
| Snaga (maks) P(TOT) | 3 W |
| Povratni napon U(R) | 5 V |
| Radna temperatura (maks.) | 150 °C |
| Zener napon (maks.) | 10.60 V |
| Zener napon (min.) | 9.40 V |
| Kućište | DO-15 |
| Vrsta montaže | utična montaža |
| RoHS-konforno | Da |
| Zaporna struja I(r) | 1 µA |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)