Diotec Zener dioda BZT52C5V1 Kućište (poluvodiča) SOD-123F Zener napon 5.10 V Snaga (maks) P(TOT) 0.5 W Povratni napon U
- Kataloški br:
- 2809403 - 62
- Oznaka:
- BZT52C5V1
- Kataloški br:
- 2809403 - 62
- Oznaka:
- BZT52C5V1
Diotec Zener dioda BZT52C5V1 Kućište (poluvodiča) SOD-123F Zener napon 5.10 V Snaga (maks) P(TOT) 0.5 W Povratni napon U
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | BZT52C5V1 |
| Vrsta proizvoda | Zener dioda |
| Proizvođač | Diotec |
| Zener napon | 5.10 V |
| Snaga (maks) P(TOT) | 0.5 W |
| Povratni napon U(R) | 2 V |
| Radna temperatura (maks.) | 150 °C |
| Zener napon (maks.) | 5.40 V |
| Zener napon (min.) | 4.80 V |
| Kućište | SOD-123F |
| Vrsta montaže | površinska ugradnja |
| RoHS-konforno | Da |
| Zaporna struja I(r) | 2 µA |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)