DJI Enterprise Matrice 30 Series TB30 lipo akumulatorski paket za modele Pogodno za (Multikopter): DJI Matrice 30
- Kataloški br:
- 2632240 - 62
- Oznaka:
- 927620
- EAN:
- 6941565927620
- Kataloški br:
- 2632240 - 62
- Oznaka:
- 927620
- EAN:
- 6941565927620
DJI Enterprise Matrice 30 Series TB30 lipo akumulatorski paket za modele Pogodno za (Multikopter): DJI Matrice 30
1,125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | lipo akumulatorski paket za modele |
| Tehnologija | LiPo |
| Pogodno za | DJI Matrice 30 |
| Napon | 26.1 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5880 mAh |
| Sustav utičnica | kontaktni pinovi |
| Broj ćelija | 7 |
| Težina | 685 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.