DJI liion akumulatorski paket za modele Pogodno za (Multikopter): DJI Matrice 4E Plus Combo, DJI Matrice 4T Plus Combo
- Kataloški br:
- 3410165 - 62
- EAN:
- 6.94157E+12
- Kataloški br:
- 3410165 - 62
- EAN:
- 6.94157E+12
DJI liion akumulatorski paket za modele Pogodno za (Multikopter): DJI Matrice 4E Plus Combo, DJI Matrice 4T Plus Combo
835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | liion akumulatorski paket za modele |
| Pogodno za | DJI Matrice 4E Plus Combo DJI Matrice 4T Plus Combo |
| Dužina | 145.47 mm |
| Širina | 60.6 mm |
| Visina | 46.3 mm |
| Težina | 401 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | siva |
| Kapacitet baterije | 6741 mAh |
| Pogodno za | DJI Matrice 4 |
| Pogodno za model prijenosnog računala | DJI |
| 1 | |
| 1 Stück(e) | |
| da |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.