DJI liion akumulatorski paket za modele Pogodno za (Multikopter): DJI Mavic 4 Pro Fly More Combo
- Kataloški br:
- 3443397 - 62
- EAN:
- 6.93722E+12
- Kataloški br:
- 3443397 - 62
- EAN:
- 6.93722E+12
DJI liion akumulatorski paket za modele Pogodno za (Multikopter): DJI Mavic 4 Pro Fly More Combo
985.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
985.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | liion akumulatorski paket za modele |
| Pogodno za | DJI Mavic 4 Pro Fly More Combo |
| Dužina | 128 mm |
| Širina | 62 mm |
| Visina | 44 mm |
| Težina | 331 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Model | DJI Mavic 4 Pro inteligentna baterija za let |
Opis
Opis
Nudi maksimalno vrijeme leta od 51 minute, što vam daje dovoljno vremena za istraživanje i sigurno letenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.