Dometic Dometic PerfectView M 75L AHD monitor crna
- Kataloški br:
- 3593722 - 62
- EAN:
- 4.0157E+12
- Kataloški br:
- 3593722 - 62
- EAN:
- 4.0157E+12
Dometic Dometic PerfectView M 75L AHD monitor crna
1,420.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,420.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 190 x 110 x 26 mm |
| Vrsta proizvoda | monitor |
| Radni napon | 12 V/DC24 V/DC |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -20 °C |
| Zaslon (inči) | 7 palac |
| Boja | crna |
| Težina | 400 g |
| Širina | 190 mm |
| Visina | 110 mm |
| Dubina | 26 mm |
| Oznaka ECE homologacije | ECE R10 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)