dörner + helmer 450035 okretni kotač za teške uvjete rada Promjer kotača: 35 mm Nosivost (maks.): 100 kg 4 kom.
- Kataloški br:
- 3409786 - 62
- Oznaka:
- 450035
- EAN:
- 4002350563705
- Kataloški br:
- 3409786 - 62
- Oznaka:
- 450035
- EAN:
- 4002350563705
dörner + helmer 450035 okretni kotač za teške uvjete rada Promjer kotača: 35 mm Nosivost (maks.): 100 kg 4 kom.
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za premještanje teških tereta s malom ukupnom visinom, prikladno za univerzalnu upotrebu u industriji, radionicama i unutarnjem transportu; Ovi mini kotačići za teške uvjete rada lako podnose teška opterećenja i osiguravaju udobno kotrljanje; Premještanje namještaja i kolica bez naprezanja leđa; 4 kotačića od poliuretana (PU) s kugličnim ležajevima koji se mogu rotirati za 360° osiguravaju glatko kretanje, ne ostavljaju tragove i prikladni su za mnoge vrste podova; potpuna blokada sprječava slučajno okretanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotač za teške uvjete rada |
| Kotač-Ø | 35 mm |
| Nosivost (maks.) | 100 kg |
| Posebne značajke | s montažnom pločom s ručnom kočnicom |
| Ukupna visina | 58 mm |
| Veličina ploče | 60 x 60 mm |
| Širina kotača | 25 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | čelik čelik, pocinčani poliuretan |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 46 x 46 mm |
Opis
Opis
Set od 4 mini teška kotačića koristi se za teška opterećenja i najviše zahtjeve. Za univerzalnu upotrebu u zatvorenom i na otvorenom prostoru, prikladno za industriju, radionice i unutarnji transport. Niskoprofilni kotačići osiguravaju udobno kotrljanje. Dva okretna kotačića s blokadama sprječavaju slučajno okretanje. Jednostavno pričvršćivanje vijčanim montažnim vijcima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Set od 4 valjka
Komentar
Kotačići s mekim gazištima ne smiju se koristiti na nezaštićenim, upijajućim površinama poput kamena, drva ili parketa. Na visokim temperaturama, mast može curiti iz okretnog prstena ili ležaja. Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.