dörner + helmer 450067 okretni kotač za teške uvjete rada Promjer kotača: 65 mm Nosivost (maks.): 1500 kg 4 kom.
- Kataloški br:
- 3409781 - 62
- Oznaka:
- 450067
- EAN:
- 4002350562753
- Kataloški br:
- 3409781 - 62
- Oznaka:
- 450067
- EAN:
- 4002350562753
dörner + helmer 450067 okretni kotač za teške uvjete rada Promjer kotača: 65 mm Nosivost (maks.): 1500 kg 4 kom.
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Set je prikladan za velika opterećenja s malom ukupnom visinom, pogodan za univerzalnu upotrebu u industriji, radionicama i unutarnjem transportu
- Ovi teški kotači lako podnose teška opterećenja i osiguravaju udobno kotrljanje
- 4 crna plastična kotačića s kugličnim ležajevima koji se mogu rotirati za 360° osiguravaju glatko kretanje i prikladni su za neosjetljive podove
- Glatki rad zahvaljujući dvostrukim kugličnim ležajevima
- Uređaj za zaključavanje osigurava od nenamjernog kotrljanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotač za teške uvjete rada |
| Kotač-Ø | 65 mm |
| Nosivost (maks.) | 1500 kg |
| Posebne značajke | s povratnom rupom |
| Ukupna visina | 96 mm |
| Širina kotača | 50 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | plastika čelik, pocinčani |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 4 kom. |
Opis
Opis
Set teških kotača s pričvršćivanjem pomoću rupe za vijke koristi se za teška opterećenja i najviše zahtjeve. Za univerzalnu upotrebu u zatvorenom i na otvorenom prostoru, prikladno za industriju, radionice i unutarnji transport. Niskoprofilni kotačići osiguravaju udobno kotrljanje. Dva okretna kotačića s blokadama sprječavaju slučajno okretanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Set od 4 valjka s 4 vijka i matice
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.