dörner + helmer 450105 dvostruki okretni kotačić Promjer kotača: 50 mm Nosivost (maks.): 80 kg 4 kom.
- Kataloški br:
- 3428347 - 62
- Oznaka:
- 450105
- EAN:
- 4002350554444
- Kataloški br:
- 3428347 - 62
- Oznaka:
- 450105
- EAN:
- 4002350554444
dörner + helmer 450105 dvostruki okretni kotačić Promjer kotača: 50 mm Nosivost (maks.): 80 kg 4 kom.
78.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
78.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Set kotačića za ležaljku za plažu s 4 kotačića s gumenim gumama i kliznim ležajevima, od kojih 2 imaju potpunu blokadu, za unutarnju i vanjsku upotrebu. S obzirom na širok raspon primjena, kutije za alat ili ležaljke za plažu, na primjer, postaju mobilne, za privatnu i profesionalnu upotrebu. 4 dvostruka kotačića s mogućnošću okretanja od 360°, od kojih 2 imaju potpunu blokadu, izrađena od plavo-sive gume, imaju nizak otpor kotrljanja i prikladna su čak i za osjetljive podove. Glatki rad zahvaljujući dvostrukim kugličnim ležajevima u okretnoj glavi. Potpuna blokada sprječava slučajno otkotrljavanje stolice.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | dvostruki okretni kotačić |
| Kotač-Ø | 50 mm |
| Nosivost (maks.) | 80 kg |
| Posebne značajke | s montažnom pločom |
| Ukupna visina | 73 mm |
| Veličina ploče | 60 x 60 mm |
| Širina kotača | 19 mm |
| Vrsta ležaja | klizni ležaj |
| Materijal | čelik, pocinčani plastika guma |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 46 x 46 mm |
Opis
Opis
Set dvostrukih kotačića (uključujući 16 drvenih vijaka 5 x 20 mm) s visokokvalitetnim gumenim kotačima univerzalni je partner sa širokim rasponom primjena. Čini stolicu za plažu, kutiju s alatom ili drugi namještaj mobilnim i u zatvorenom i na otvorenom. Snažan set ima vrlo visoku nosivost i sastoji se od 2 okretna kotačića s pločom, kao i 2 okretna kotačića s pločom i potpunom blokadom. Kućište je izrađeno od pocinčanog čeličnog lima s dvostrukim kugličnim ležajevima u okretnom prstenu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Set od 4 kotačića sa 16 drvenih vijaka
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.