dörner + helmer 450124 okretni kotačić Promjer kotača: 30 mm Nosivost (maks.): 20 kg 4 kom.
- Kataloški br:
- 3415117 - 62
- EAN:
- 4.00235E+12
- Kataloški br:
- 3415117 - 62
- EAN:
- 4.00235E+12
dörner + helmer 450124 okretni kotačić Promjer kotača: 30 mm Nosivost (maks.): 20 kg 4 kom.
25.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotačić |
| Kotač-Ø | 30 mm |
| Nosivost (maks.) | 20 kg |
| Ukupna visina | 38 mm |
| Veličina ploče | 40 x 40 mm |
| Širina kotača | 14 mm |
| Vrsta ležaja | klizni ležaj |
| Materijal | čelik, pocinčani plastika poliuretan |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 29 x 29 mm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.