dörner + helmer 450130 okretni kotačić Promjer kotača: 36 mm Nosivost (maks.): 35 kg 12 kom.
- Kataloški br:
- 3428348 - 62
- Oznaka:
- 450130
- EAN:
- 4002350553669
- Kataloški br:
- 3428348 - 62
- Oznaka:
- 450130
- EAN:
- 4002350553669
dörner + helmer 450130 okretni kotačić Promjer kotača: 36 mm Nosivost (maks.): 35 kg 12 kom.
54.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
54.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Može se koristiti za premještanje laganog namještaja ili svih vrsta predmeta u zatvorenom prostoru; S gaznom površinom od robusne plastike, prikladnom za neosjetljive podove; Premještanje laganog namještaja i kolica bez napora i oštećenja leđa; Klizni ležaj je robustan, otporan na udarce i uglavnom ne zahtijeva održavanje; Jednostavna montaža vijcima zahvaljujući integriranoj čeličnoj ploči
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotačić |
| Kotač-Ø | 36 mm |
| Nosivost (maks.) | 35 kg |
| Posebne značajke | s montažnom pločom |
| Ukupna visina | 50 mm |
| Širina kotača | 15 mm |
| Vrsta ležaja | klizni ležaj |
| Materijal | čelik, pocinčani plastika |
| Sadržaj | 12 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 30 x 30 mm |
Opis
Opis
Praktični set od 12 okretnih kotačića za namještaj olakšava transport namještaja i kolica. Jednostavna montaža vijcima zahvaljujući integriranoj čeličnoj ploči. Zahvaljujući gaznoj površini izrađenoj od robusne plastike, prikladna je za neosjetljive podove. Okretni kotači s pločom mogu se okretati bez ograničenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Set od 12 rola
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.