dörner + helmer 450220 okretni kotačič za uređaje Promjer kotača: 75 mm Nosivost (maks.): 60 kg 4 kom.
- Kataloški br:
- 3428349 - 62
- Oznaka:
- 450220
- EAN:
- 4002350553652
- Kataloški br:
- 3428349 - 62
- Oznaka:
- 450220
- EAN:
- 4002350553652
dörner + helmer 450220 okretni kotačič za uređaje Promjer kotača: 75 mm Nosivost (maks.): 60 kg 4 kom.
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Može se koristiti za premještanje namještaja ili predmeta svih vrsta u zatvorenom prostoru; S gaznom površinom od robusne plastike, prikladnom za neosjetljive podove; Premještanje laganog namještaja i kolica bez napora i oštećenja leđa; Fiksni kotač je usmjereno fiksiran i stabilan; Potpuni uređaj za zaključavanje sprječava slučajno okretanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotačič za uređaje |
| Kotač-Ø | 75 mm |
| Nosivost (maks.) | 60 kg |
| Posebne značajke | s montažnom pločom |
| Ukupna visina | 101 mm |
| Veličina ploče | 60 x 60 mm |
| Širina kotača | 24 mm |
| Vrsta ležaja | klizni ležaj |
| Materijal | čelik, pocinčani plastika |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 46 x 46 mm |
Opis
Opis
Koristite ove univerzalne kotače za jednostavan prijevoz namještaja ili transportnih kutija. Zahvaljujući ploči s prethodno izbušenim rupama, valjci se idealno mogu pričvrstiti vijcima. Valjak ima robusnu plastičnu gaznu površinu. Praktični set od 4 komada sastoji se od 1 okretnog kotača, 2 fiksna kotača i 1 okretnog kotača s potpunom blokadom koja sprječava slučajno okretanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Set od 4 valjka
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.