dörner + helmer 450320 okretni kotačić Promjer kotača: 30 mm 20 kom.
- Kataloški br:
- 3428350 - 62
- Oznaka:
- 450320
- EAN:
- 4002350553676
- Kataloški br:
- 3428350 - 62
- Oznaka:
- 450320
- EAN:
- 4002350553676
dörner + helmer 450320 okretni kotačić Promjer kotača: 30 mm 20 kom.
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Može se koristiti za premještanje namještaja ili predmeta svih vrsta u zatvorenom prostoru. Kotačići koji se mogu rotirati za 360° i mekano se okreću imaju gaznu površinu od termoplastičnog elastomera (TPE) koja ne ostavlja tragove i prikladni su čak i za osjetljive podove. Pomicanje laganog namještaja i kolica bez napora i oštećenja leđa. Klizni ležaj je robustan, otporan na udarce i uglavnom ne zahtijeva održavanje. Jednostavna montaža vijcima zahvaljujući integriranoj čeličnoj ploči.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotačić |
| Kotač-Ø | 30 mm |
| Posebne značajke | s montažnom pločom |
| Ukupna visina | 38 mm |
| Veličina ploče | 40 x 40 mm |
| Širina kotača | 14 mm |
| Vrsta ležaja | klizni ležaj |
| Materijal | čelik, pocinčani plastika TPE |
| Sadržaj | 20 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 29 x 29 mm |
Opis
Opis
Praktični set od 20 udobnih okretnih kotačića za parket idealan je za prijevoz laganog namještaja ili kolica. Zahvaljujući mekoj i netrajnoj gaznoj površini izrađenoj od visokokvalitetnog TPE-a, zaštićeni su čak i osjetljivi podovi. Jednostavna montaža vijcima zahvaljujući integriranoj čeličnoj ploči.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Set od 20 rola
Komentar
Kotačići s mekim gazištima ne smiju se koristiti na nezaštićenim, upijajućim površinama poput kamena, drva ili parketa. Bijelo ulje koje se nalazi u TPE valjcima tijekom proizvodnje može procuriti i uzrokovati promjenu boje kontakta. Na zatvorenim podovima, ovo ulje isparava bez ostavljanja ikakvih ostataka. Na visokim temperaturama, mast može curiti iz okretnog prstena ili ležaja. Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.