dörner + helmer 450546 okretni kotačić Promjer kotača: 80 mm Nosivost (maks.): 300 kg 4 kom.
- Kataloški br:
- 3409782 - 62
- Oznaka:
- 450546
- EAN:
- 4002350562722
- Kataloški br:
- 3409782 - 62
- Oznaka:
- 450546
- EAN:
- 4002350562722
dörner + helmer 450546 okretni kotačić Promjer kotača: 80 mm Nosivost (maks.): 300 kg 4 kom.
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Set je univerzalno primjenjiv za teške terete na transportnim kolicima, kutijama za alat u industrijskom sektoru, radionicama, garažama, skladištima i izgradnji aparata
- Lako kretanje teških predmeta zbog niskog otpora kotrljanja; 4 okretna kotačića za transportnu opremu koja se mogu rotirati za 360° s rupom za vijke, od kojih 2 imaju potpunu blokadu, izrađena od poliuretana (PU), robusna su, otporna na habanje, rezanje i krhotine, osiguravaju tihi rad i prikladna su za mnoge vrste podova
- Klizni ležaj je robustan i otporan na udarce, kućište izrađeno od pocinčanog čeličnog lima s dvostrukim kugličnim ležajem u okretnom prstenu
- Potpuni uređaj za zaključavanje sprječava slučajno okretanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotačić |
| Kotač-Ø | 80 mm |
| Nosivost (maks.) | 300 kg |
| Posebne značajke | s povratnom rupom |
| Ukupna visina | 108 mm |
| Širina kotača | 30 mm |
| Vrsta ležaja | klizni ležaj |
| Materijal | poliuretan poliamid čelik, pocinčani |
| Sadržaj | 4 kom. |
Opis
Opis
Bilo da se radi o transportnim kolicima ili kutijama za alat za industrijsku upotrebu, radionice, garaže, skladišta ili izradu opreme - s poliuretanskim kotačićima vaši predmeti postaju mobilni brzo i bez napora. Visokokvalitetni valjci mogu se koristiti na razne načine. Prikladni su za gotovo sve površine i karakterizira ih glatko kretanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Set od 4 valjka s 4 vijka i matice
Komentar
Kotačići s mekim gazištima ne smiju se koristiti na nezaštićenim, upijajućim površinama poput kamena, drva ili parketa. Na visokim temperaturama, mast može curiti iz okretnog prstena ili ležaja. Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.