dörner + helmer 4506551 okretni kotač s kočnicom Promjer kotača: 75 mm Nosivost (maks.): 50 kg 4 kom.
- Kataloški br:
- 3409784 - 62
- Oznaka:
- 4506551
- EAN:
- 4002350562708
- Kataloški br:
- 3409784 - 62
- Oznaka:
- 4506551
- EAN:
- 4002350562708
dörner + helmer 4506551 okretni kotač s kočnicom Promjer kotača: 75 mm Nosivost (maks.): 50 kg 4 kom.
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Univerzalno prikladno za predmete i namještaj, poput dječjeg namještaja ili sjedećih garnitura, za hobije i kreativne aktivnosti; Dizajnerski okretni kotačići modernog, elegantnog izgleda za univerzalnu upotrebu u domu za jednostavno pomicanje predmeta; 4 dizajnerska kotačića koja se okreću za 360°, od kojih 2 imaju potpunu blokadu, imaju robusnu poliuretansku (PU) gaznu površinu i prikladni su za mnoge vrste podova; Klizni ležaj je robustan i otporan na udarce, kućište od pocinčanog čeličnog lima s dvostrukim kugličnim ležajem u okretnoj glavi; Potpuna brava osigurava od nenamjernog okretanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotač s kočnicom |
| Kotač-Ø | 75 mm |
| Nosivost (maks.) | 50 kg |
| Posebne značajke | s povratnom rupom |
| Ukupna visina | 101 mm |
| Širina kotača | 23 mm |
| Vrsta ležaja | klizni ležaj |
| Materijal | čelik, pocinčani poliuretan |
| Sadržaj | 4 kom. |
Opis
Opis
Set je prikladan za univerzalnu upotrebu u dnevnom boravku. Postavite dizajnerske naglaske i transformirajte svoj stan u tren oka, npr. Npr. za namještaj za hodnik, dječji namještaj ili namještaj za sjedenje. Kotačići su prikladni za upotrebu na neosjetljivim podovima. Dizajnerski okretni kotač s PU kotačem ima kućište od pocinčanog čeličnog lima s dvostrukim kugličnim ležajem u okretnom prstenu i kliznim ležajem koji ne zahtijeva održavanje. Okretni kotačići s blokadama sprječavaju slučajno okretanje. Za velike površine za vijke, ploča nudi savršeno pričvršćivanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Set od 4 valjka s 4 vijka, podloškama i maticama
Komentar
Kotačići s mekim gazištima ne smiju se koristiti na nezaštićenim, upijajućim površinama poput kamena, drva ili parketa. Na visokim temperaturama, mast može curiti iz okretnog prstena ili ležaja. Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.