dörner + helmer 450677 okretni kotačić Promjer kotača: 125 mm Nosivost (maks.): 200 kg 4 kom.
- Kataloški br:
- 3428346 - 62
- Oznaka:
- 450677
- EAN:
- 4002350559609
- Kataloški br:
- 3428346 - 62
- Oznaka:
- 450677
- EAN:
- 4002350559609
dörner + helmer 450677 okretni kotačić Promjer kotača: 125 mm Nosivost (maks.): 200 kg 4 kom.
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Set je prikladan za nesmetan prijevoz teških predmeta u rekreacijskim, sportskim i kućnim prostorima. Okretni kotači za transportnu opremu za univerzalnu upotrebu glatko pomiču teške predmete, transportna kolica, namještaj od paleta, kutije i kolica za strunjače po podovima teretane. 4 okretna kotačića za transportnu opremu s pločom koja se mogu rotirati za 360°, od kojih 2 imaju potpunu blokadu, izrađena od plave elastične pune gume, imaju nizak otpor kotrljanja, mogu se pomicati bez ostavljanja tragova i prikladna su čak i za osjetljive podove. Valjkasti ležaj uglavnom ne zahtijeva održavanje, robustan je i ima nizak otpor kotrljanja. Kućište je izrađeno od pocinčanog čeličnog lima i ima dvostruki kuglični ležaj u okretnom prstenu. Potpuna blokada sprječava slučajno okretanje kotačića.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotačić |
| Kotač-Ø | 125 mm |
| Nosivost (maks.) | 200 kg |
| Posebne značajke | s montažnom pločom |
| Ukupna visina | 155 mm |
| Veličina ploče | 100 x 85 mm |
| Širina kotača | 36 mm |
| Vrsta ležaja | valjkasti ležaj |
| Materijal | čelik, pocinčani poliamid guma |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 80 x 60 mm |
Opis
Opis
Plave pune gume u ovom setu osiguravaju visoku nosivost i elastičnost, kao i udobnost vožnje na raznim podnim površinama. Visokokvalitetni materijal osigurava bez tragova i vrlo nizak otpor kotrljanja. Ovi specijalni kotačići posebno su prikladni za namještaj od paleta, transportna kolica, kutije i kolica za prostirke na podovima teretana u rekreacijskim i kućnim prostorima. Integrirani valjkasti ležaj uglavnom ne zahtijeva održavanje, otporan je na udarce i robustan. Dva okretna kotačića s integriranom potpunom blokadom sprječavaju slučajno okretanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Set od 4 valjka sa 16 vijaka i podložnih pločica
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.