dörner + helmer 720224S kotač za teški teret Promjer kotača: 200 mm Nosivost (maks.): 400 kg 1 kom.
- Kataloški br:
- 3409903 - 62
- Oznaka:
- 720224S
- EAN:
- 4002350522962
- Kataloški br:
- 3409903 - 62
- Oznaka:
- 720224S
- EAN:
- 4002350522962
dörner + helmer 720224S kotač za teški teret Promjer kotača: 200 mm Nosivost (maks.): 400 kg 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Specijalni kotač za upotrebu svugdje gdje se prevoze teški predmeti, kao što su: B. u industrijskim područjima, radionicama ili izgradnji postrojenja; Visokokvalitetni kotači su robusni i izdržljivi; Visokokvalitetni kuglični ležaj karakteriziraju glatki rad, vrlo nizak otpor kotrljanja i maksimalna nosivost; Saćasti obruč izrađen je od robusnog lijevanog aluminija; Elastični kotač od pune gume nudi vrlo visoku elastičnost i udobnost vožnje, tih je, štiti pod, otporan na udarce i prigušuje vibracije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kotač za teški teret |
| Kotač-Ø | 200 mm |
| Nosivost (maks.) | 400 kg |
| Promjer rupe osovine | 20 mm |
| Širina kotača | 50 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | guma lijevani aluminij |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina glavine | 60 mm |
Opis
Opis
Teški kotačić s elastičnim gumama od pune gume prikladan je za vrlo teška opterećenja i stoga je prikladan za upotrebu svugdje gdje se prevoze teški predmeti, kao što su industrijski prostori, radionice ili izgradnja postrojenja. Kuglični ležaj osigurava glatko kretanje i štedljivo kretanje zahvaljujući niskom otporu kotrljanja. Elastični kotač od pune gume nudi vrlo visoku elastičnost i udobnost vožnje, tih je, štiti pod, otporan na udarce i prigušuje vibracije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Kotači s mekim gaznim slojem ne smiju se koristiti na nezaštićenim, upijajućim površinama poput kamena, drva ili parketa. Na visokim temperaturama, mast može curiti iz okretnog prstena ili ležaja. Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.