dörner + helmer 724154 kotačić paletnog viličara Promjer kotača: 200 mm Nosivost (maks.): 800 kg 1 kom.
- Kataloški br:
- 3409793 - 62
- Oznaka:
- 724154
- EAN:
- 4002350516633
- Kataloški br:
- 3409793 - 62
- Oznaka:
- 724154
- EAN:
- 4002350516633
dörner + helmer 724154 kotačić paletnog viličara Promjer kotača: 200 mm Nosivost (maks.): 800 kg 1 kom.
76.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
76.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Specijalni kotač za posebne zahtjeve poput paletnih viličara koji se koriste za podizanje i prijevoz tereta; Visokokvalitetni kotači su robusni i izdržljivi; Z-ležaj je poseban kuglični ležaj s dubokim žlijebom s izuzetno dobrim karakteristikama rada, čak i pod većim opterećenjima i brzinama; Zahvaljujući izdržljivom poliamidnom središtu kotača, minimalno održavanje, glatko se okreće i izdržljiv je;
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kotačić paletnog viličara |
| Kotač-Ø | 200 mm |
| Nosivost (maks.) | 800 kg |
| Promjer rupe osovine | 20 mm |
| Širina kotača | 50 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | poliamid |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Visokokvalitetni prednji kotač paletnog viličara izrađen od poliamida prikladan je za posebne zahtjeve i upotrebu gdje god su potrebni robusni i izdržljivi kotači. Z-ležaj je specijalni kuglični ležaj s dubokim žlijebom i izuzetno dobrim radnim karakteristikama čak i pod većim opterećenjima i brzinama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.