dörner + helmer 725543V kotačić paletnog viličara Promjer kotača: 85 mm Nosivost (maks.): 900 kg 1 kom.
- Kataloški br:
- 3409795 - 62
- Oznaka:
- 725543V
- EAN:
- 4002350540324
- Kataloški br:
- 3409795 - 62
- Oznaka:
- 725543V
- EAN:
- 4002350540324
dörner + helmer 725543V kotačić paletnog viličara Promjer kotača: 85 mm Nosivost (maks.): 900 kg 1 kom.
71.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
71.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Specijalni kotač za posebne zahtjeve kao što su paletni viličari koji se koriste za podizanje i prijevoz tereta. Visokokvalitetni kotači su robusni i izdržljivi. ZV ležaj je specijalni kuglični ležaj s dubokim žlijebom i izuzetno dobrim radnim karakteristikama, čak i pod većim opterećenjima i brzinama. Ovaj poseban tip ležaja ima izbočeni unutarnji prsten koji olakšava montažu i demontažu. Zahvaljujući izdržljivom poliamidnom središtu kotača, ne zahtijeva puno održavanja, glatko se okreće i izdržljiv je.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kotačić paletnog viličara |
| Kotač-Ø | 85 mm |
| Nosivost (maks.) | 900 kg |
| Promjer rupe osovine | 20 mm |
| Širina kotača | 100 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | poliamid |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Visokokvalitetni poliamidni kotač za paletni viličar prikladan je za posebne zahtjeve i upotrebu gdje god su potrebni robusni i izdržljivi kotači. ZV ležaj je specijalni kuglični ležaj s dubokim žlijebom i izuzetno dobrim radnim karakteristikama čak i pod većim opterećenjima i brzinama. Jednostavna instalacija zahvaljujući izbočenom unutarnjem prstenu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.