dörner + helmer 734055 kotač za teški teret Promjer kotača: 50 mm Nosivost (maks.): 300 kg 1 kom.
- Kataloški br:
- 3415121 - 62
- Oznaka:
- 734055
- EAN:
- 4002350559289
- Kataloški br:
- 3415121 - 62
- Oznaka:
- 734055
- EAN:
- 4002350559289
dörner + helmer 734055 kotač za teški teret Promjer kotača: 50 mm Nosivost (maks.): 300 kg 1 kom.
19.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Specijalni kotač za upotrebu svugdje gdje se premještaju teški predmeti, kao što su: B. u industrijskom sektoru, radionicama ili inženjerstvu postrojenja
- Lako kretanje zahvaljujući niskom otporu kotrljanja
- Glatki rad zahvaljujući dvostrukim kugličnim ležajevima
- Otporno na UV zračenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kotač za teški teret |
| Kotač-Ø | 50 mm |
| Nosivost (maks.) | 300 kg |
| Promjer rupe osovine | 10 mm |
| Širina kotača | 38 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | plastika |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina glavine | 41 mm |
Opis
Opis
Plastični kotač za teške uvjete rada prikladan je za vrlo teška opterećenja i stoga je prikladan za upotrebu svugdje gdje se prevoze teški predmeti, kao što su industrijski prostori, radionice ili izgradnja postrojenja. Dvostruki kuglični ležaj osigurava glatko kretanje i lagano kretanje zahvaljujući niskom otporu kotrljanja. Materijal karakterizira otpornost na UV zračenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.