dörner + helmer 734240 kotač za teški teret Promjer kotača: 200 mm Nosivost (maks.): 850 kg 1 kom.
- Kataloški br:
- 3409905 - 62
- Oznaka:
- 734240
- EAN:
- 4002350520609
- Kataloški br:
- 3409905 - 62
- Oznaka:
- 734240
- EAN:
- 4002350520609
dörner + helmer 734240 kotač za teški teret Promjer kotača: 200 mm Nosivost (maks.): 850 kg 1 kom.
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Specijalni kotač za upotrebu svugdje gdje se premještaju teški predmeti, kao što su: B. u industrijskim područjima, radionicama ili inženjerstvu postrojenja; Visokokvalitetni kotači su robusni i izdržljivi; Visokokvalitetni kuglični ležaj karakteriziraju glatki rad, vrlo nizak otpor kotrljanja i maksimalna nosivost; Saćasti obruč izrađen je od robusnog lijevanog aluminija; Zahvaljujući gaznom sloju od lijevanog poliuretana, kotači su otporni na rezanje, ne ostavljaju tragove, tihi su i imaju nizak otpor pri pokretanju i kotrljanju.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kotač za teški teret |
| Kotač-Ø | 200 mm |
| Nosivost (maks.) | 850 kg |
| Promjer rupe osovine | 20 mm |
| Širina kotača | 50 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | poliuretan lijevani aluminij |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina glavine | 55 mm |
Opis
Opis
Teški kotačić s poliuretanskim gaznim slojem prikladan je za vrlo velika opterećenja i stoga je prikladan za upotrebu svugdje gdje se prevoze teški predmeti, kao što su industrijski prostori, radionice ili izgradnja postrojenja. Kuglični ležaj osigurava glatko kretanje i lagano kretanje zahvaljujući niskom otporu kotrljanja. Zahvaljujući gaznom sloju od lijevanog poliuretana, kotači su otporni na rezanje, ne ostavljaju tragove, tihi su i imaju nizak otpor pri pokretanju i kotrljanju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Kotači s mekim gaznim slojem ne smiju se koristiti na nezaštićenim, upijajućim površinama poput kamena, drva ili parketa. Na visokim temperaturama, mast može curiti iz okretnog prstena ili ležaja. Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.