dörner + helmer 735069 podizni kotač Promjer kotača: 65 mm Nosivost (maks.): 300 kg 1 kom.
- Kataloški br:
- 3409787 - 62
- Oznaka:
- 735069
- EAN:
- 4002350563880
- Kataloški br:
- 3409787 - 62
- Oznaka:
- 735069
- EAN:
- 4002350563880
dörner + helmer 735069 podizni kotač Promjer kotača: 65 mm Nosivost (maks.): 300 kg 1 kom.
60.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
60.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za upotrebu svugdje gdje se predmeti pomiču i podešavaju po visini, kao što su industrijski prostori, sa strojevima, stolovima za alate, transportnim kontejnerima, pozornicama, industrijskim pisačima i kontejnerima; Spuštanjem robusne nožice za zaključavanje, kotač gubi kontakt s tlom i zaštićen je ovim rasterećenjem (ručna blokada podizanja); To stabilizira predmet i sprječava njegovo kotrljanje; Lako kretanje čak i teških tereta zahvaljujući niskom otporu kotrljanja; PA kotači su prikladni za mnoge tvrde i glatke površine, kao što su industrijski i cementni podovi, kao i pločice; Kotač i naplatak izrađeni od poliamida s dvostrukim kugličnim ležajem u okretnom prstenu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podizni kotač |
| Kotač-Ø | 65 mm |
| Nosivost (maks.) | 300 kg |
| Posebne značajke | s montažnom pločom |
| Ukupna visina | 90 mm |
| Veličina ploče | 84 x 84 mm |
| Širina kotača | 38 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | poliamid čelik, pocinčani |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 58 x 58 mm |
Opis
Opis
Koristi se svugdje gdje se predmeti pomiču i podešavaju po visini, kao što su industrijski prostori, kod strojeva, stolova za alate, transportnih kontejnera, pozornica, industrijskih pisača i kontejnera. Spuštanjem robusne blokirne nožice, kotač gubi kontakt s tlom i zaštićen je ovim rasterećenjem (ručna blokada podizanja); To stabilizira objekt i sprječava njegovo otkotrljavanje. Visina se podešava pomoću ključa s otvorenim krajem. Lako kretanje čak i teških tereta zahvaljujući niskom otporu kotrljanja. Poliamidni (PA) kotači su prikladni za mnoge tvrde i glatke površine, kao što su industrijski i cementni podovi, kao i pločice. Kotač i obruč izrađeni od poliamida s dvostrukim kugličnim ležajem u okretnom prstenu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.