dörner + helmer 735075 okretni kotač za teške uvjete rada Promjer kotača: 75 mm Nosivost (maks.): 600 kg 1 kom.
- Kataloški br:
- 3409788 - 62
- Oznaka:
- 735075
- EAN:
- 4002350557766
- Kataloški br:
- 3409788 - 62
- Oznaka:
- 735075
- EAN:
- 4002350557766
dörner + helmer 735075 okretni kotač za teške uvjete rada Promjer kotača: 75 mm Nosivost (maks.): 600 kg 1 kom.
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Okretni kotačić s pločom za upotrebu svugdje gdje se premještaju teški predmeti, kao što su: B. u industrijskim područjima, radionicama ili izgradnji postrojenja; Zahvaljujući svojoj maloj visini, kotač je savršen za transportnu opremu s niskom konstrukcijom; Lako kretanje zahvaljujući niskom otporu kotrljanja; Glatki rad zahvaljujući dvostrukim kugličnim ležajevima; Otporno na UV zračenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni kotač za teške uvjete rada |
| Kotač-Ø | 75 mm |
| Nosivost (maks.) | 600 kg |
| Posebne značajke | s montažnom pločom |
| Ukupna visina | 105 mm |
| Veličina ploče | 105 x 85 mm |
| Širina kotača | 50 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | plastika čelik, pocinčani |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 80 x 60 mm |
Opis
Opis
Teški okretni kotač s pločom i plastičnim kotačem prikladan je za vrlo teška opterećenja i stoga je prikladan za upotrebu svugdje gdje se premještaju teški predmeti, kao što su industrijski prostori, radionice ili izgradnja postrojenja. Okretni kotačić se može okretati za 360° i ima dvostruki kuglični ležaj u okretnom prstenu. Zahvaljujući svojoj maloj visini, valjak je savršen za niske objekte. Dvostruki kuglični ležaj osigurava glatko kretanje i lagano kretanje zahvaljujući niskom otporu kotrljanja. Materijal karakterizira otpornost na UV zračenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.